ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Tarayıcı içi bildirim

Güvenli tarayıcı, tarayıcı içi bildirimler ve tarayıcı çerçevesinin rengi üzerinden mevcut durumu hakkında sizi bilgi verir.

Tarayıcı içi bildirimler sağ tarafta yer alan sekmede gösterilir.

BPP_BADGE

Tarayıcı içi bildirimi genişletmek için ESET simgesini ICON_BPP_LOGO tıklayın. Bildirimi küçültmek için bildirim metnini tıklayın. Bildirimi ve yeşil tarayıcı çerçevesini kapatmak için kapat simgesini ICON_BPP_CLOSE tıklayın.


note

Yalnızca bilgilendirici bildirim ve yeşil tarayıcı çerçevesi kapatılabilir.

Tarayıcı içi bildirimler

Bildirim türü

Durum

Bilgi içerikli bildirim ve yeşil tarayıcı çerçevesi

Maksimum koruma sağlanır ve tarayıcı içi bildirim varsayılan olarak küçültülür. Tarayıcı içi bildirimi genişletin ve Güvenlik araçları ayarlarını açmak için Ayarlar'ı tıklayın.

Uyarı ve turuncu tarayıcı çerçevesi

Güvenli tarayıcı, kritik olmayan bir soruna karşı sizi bilgilendirir. Sorun veya çözüm hakkında daha fazla bilgi için tarayıcı içi bildirimde yer alan talimatları uygulayın.

Güvenlik uyarısı ve kırmızı tarayıcı çerçevesi

Tarayıcı ESET Bankacılık ve Ödeme Sistemleri koruması tarafından korunmaz. Korumanın etkin olduğundan emin olmak için tarayıcıyı yeniden başlatın. Tarayıcıya yüklenen dosyalarla herhangi bir çakışmayı çözmek için Günlük dosyaları > Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması'nı açın ve tarayıcıyı bir sonraki başlatışınızda günlüğe kaydedilen dosyaların yüklenmediğinden emin olun. Sorun devam ederse Bilgi Bankası makalemizdeki talimatları izleyerek ESET Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.