ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Entegrasyonlar

ESET Internet Security Uygulamasının e-posta istemcilerinizle entegre edilmesi, e-posta iletilerindeki kötü amaçlı kodlara karşı gerçekleştirilen etkin koruma düzeyini artırır. E-posta istemciniz destekleniyorsa ESET Internet Security aracında entegrasyonu etkinleştirebilirsiniz. E-posta istemcinizle entegre edildiğinde, ESET Internet Security araç çubuğu, daha etkili e-posta koruması için doğrudan e-posta istemcisine eklenir. Entegrasyon ayarlarını düzenlemek için Gelişmiş ayarlar > Korumalar > E-posta istemci koruması > Posta kutusu koruması > Entegrasyon'u açın.

Microsoft Outlook'a entegre et - Microsoft Outlook şu anda desteklenen tek e-posta istemcisidir. E-posta koruması bir eklenti olarak çalışır. Eklentinin en temel getirisi, kullanılan protokolden bağımsız olmasıdır. E-posta istemcisi şifreli bir ileti aldığında, bu iletinin şifresi çözülür ve ileti virüs tarayıcıya gönderilir. Desteklenen Microsoft Outlook sürümlerinin tam listesi için bu ESET Bilgi Bankası makalesine bakın.

Gelişmiş e-posta istemcisi işleme - - Ek Outlook Messaging API (MAPI) olaylarını işler: Nesne değiştirildi (fnevObjectModified) ve Nesne oluşturuldu (fnevObjectCreated). E-posta istemcinizle çalışırken sistem yavaşlaması yaşıyorsanız bu seçeneği devre dışı bırakın.