Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Logowanie do konta ESET HOME

Dostępnych jest kilka metod logowania się na konto ESET HOME:

Użyj swojego adresu e-mail i hasła ESET HOME — wpisz adres e-mail i hasło użyte do utworzenia konta ESET HOME, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się.

Użyj swojego konta Google /AppleID – kliknij Kontynuuj za pomocą konta Google lub Kontynuuj przy użyciu Apple i zaloguj się na odpowiednie konto. Po pomyślnym zalogowaniu nastąpi przekierowanie na stronę internetową potwierdzenia ESET HOME. Aby kontynuować, przejdź z powrotem do okna produktu ESET. Aby uzyskać więcej informacji na temat konta Google /loginu AppleID, zapoznaj się z instrukcjami na stronie pomocy online ESET HOME.

Zeskanuj kod QR — kliknij opcję Skanuj kod QR, aby wyświetlić kod QR. Otwórz aplikację mobilną ESET HOME i zeskanuj kod QR lub skieruj aparat urządzenia na kod QR. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz instrukcje w Pomocy online ESET HOME.


note

Jeśli nie posiadasz konta ESET HOME, kliknij Utwórz konto, aby się zarejestrować, lub skorzystaj z instrukcji w sekcji pomocy programu ESET HOME.

Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij Nie pamiętam hasła i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie lub skorzystaj z instrukcji w sekcji pomocy programu ESET HOME.

MONITOR_RED Logowanie nie powiodło się — częste błędy.

BEGINNER_MYESET