ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite temą

ADVANCED SECURITY

ESET Internet Security

ESET Internet Security pristato naują būdą suteikti tikrai integruotą kompiuterių saugos sprendimą. Naujausia ESET LiveGrid® nuskaitymo variklio versija, suderinta su mūsų pasirinktine užkarda ir apsaugos nuo brukalo moduliais, užtikrina greitį ir tikslumą, kad jūsų kompiuteris būtų saugus. Rezultatas – sumani sistema, kuri nuolat pasiruošusi atremti atakas ir kenkėjiškas programas, kurios gali kelti pavojų jūsų kompiuteriui.

ESET Internet Security yra visavertis saugos sprendimas, kuris suderina geriausią apsaugą ir mažiausią poveikį sistemai. Mūsų modernios technologijos naudoja dirbtinį intelektą ir neleidžia įsiskverbti virusams, šnipinėjimo programoms, Trojos arkliams, kirminams, reklamos programoms, kenkėjiškos prieigos programoms ir kitoms grėsmėms – jos nemažina sistemos efektyvumo ir netrukdo jūsų kompiuteriui.

Funkcijos ir privalumai

Naujas vartotojo sąsajos dizainas

Šios versijos vartotojo sąsajos dizainas iš esmės pakeistas ir supaprastintas vadovaujantis patogaus naudojimo bandymais. Visas GUI tekstas ir pranešimai atidžiai peržiūrėti, o sąsaja dabar palaiko iš dešinės į kairę skaitomas kalbas, tokias kaip hebrajų ir arabų. Interneto žinynas dabar integruotas į ESET Internet Security ir pateikia dinamiškai atnaujinamą pagalbos turinį.

Tamsusis režimas

Plėtinys, padedantis greitai perjungti ekraną į tamsią temą. Pageidaujamą spalvų schemą galite pasirinkti naudotojo sąsajos elementuose.

Apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programų

Aktyviai aptinka ir valo daugiau žinomų ir nežinomų virusų, kirminų, Trojos arklių ir kenkėjiškų prieigos programų. Pažangi euristika pažymi net anksčiau niekada nematytas kenkėjiškas programas ir apsaugo jus nuo nežinomų grėsmių, neutralizuoja jas, kol nepridarė jokios žalos. Prieigos prie saityno apsauga veikia stebėdama ryšį tarp interneto naršyklių ir nuotolinių serverių (įskaitant SSL). El. pašto programos apsauga kontroliuoja el. pašto ryšį, gaunamą POP3(S) ir IMAP(S) protokolais.

Reguliarūs naujinimai

Reguliariai naujinti aptikimo modulį (anksčiau vadintą „virusų kodų duomenų baze“) ir programos modulius yra geriausias būdas užtikrinti maksimalų saugos lygį kompiuteryje.

ESET LiveGrid®
(Debesų išteklius naudojanti reputacija)

Jūs galite patikrinti vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiai iš ESET Internet Security.

Įrenginio kontrolė

Automatiškai nuskaito visas USB atmintines, atminties korteles ir CD / DVD diskus. Blokuoja nešiojamąją laikmeną atsižvelgiant į laikmenos tipą, gamintoją, dydį ir kitus atributus.

HIPS funkcionalumas

Galite dar išsamiau tinkinti sistemos veiksmus; nurodyti taisykles sistemos registrui, aktyviems procesams ir programoms bei tiksliai suderinti savo saugos parametrus.

Žaidimų režimas

Atideda visus iškylančiuosius langus, naujinimus arba kitus intensyvius sistemos veiksmus, kad išsaugotų sistemos išteklius žaidimams ir kitiems veiksmams visame ekrane.

ESET Internet Security Funkcijos

Banko mokėjimų apsauga

Banko mokėjimų apsauga pateikia apsaugotą naršyklę, kurią galima naudoti jungiantis prie internetinės bankininkystės ar internetinių mokėjimų šliuzų, kad visos internetinės operacijos būtų atliekamos patikimoje ir saugioje aplinkoje.

Tinklo parašų palaikymas

Tinklo parašai leidžia greitai identifikuoti ir užblokuoti kenkėjišką srautą į ir iš vartotojų įrenginių, pavyzdžiui, užgrobtų kompiuterių tinklų ir išnaudojimo paketų. Ši funkcija gali būti laikoma apsaugos nuo užgrobtų kompiuterių tinklų sustiprinimu.

Išmanioji užkarda

Neleidžia neįgaliotiesiems vartotojams patekti į jūsų kompiuterį ir pasinaudoti asmeniniais duomenimis.

El. pašto programos apsauga nuo brukalo

Brukalas užima iki 50 procentų visų el. pašto ryšių. El. pašto programos apsauga nuo brukalo apsaugo nuo šios problemos.

Anti-Theft

Anti-Theft išplečia vartotojo lygmens saugą, kai kompiuteris pametamas ar pavagiamas. Kai įdiegsite „ESET Internet Security“ ir „Anti-Theft“, jūsų įrenginys bus įtrauktas į sąrašą saityno sąsajoje. Saityno sąsaja leidžia tvarkyti „Anti-Theft“ konfigūraciją ir administruoti „Anti-Theft“ funkcijas savo įrenginyje.

Tėvų kontrolė

Apsaugo jūsų šeimą nuo galbūt kenkėjiško saityno turinio blokuodama įvairias svetainių kategorijas.

Licencija turi būti aktyvi, kad veiktų ESET Internet Security funkcijos. Rekomenduojama atnaujinti licenciją likus keletui savaičių, kol pasibaigs ESET Internet Security licencija.