ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Co je nového?

Co je nového v ESET Internet Security verze 16.2

Intel® Threat Detection Technology

Hardwarová technologie odhalující ransomware, který se pokouší vyhnout se detekci v paměti. Její integrace zvyšuje ochranu proti ransomware a nemá negativní vliv na výkon systému. Viz podporované procesory.

Tmavý režim

Tato funkce umožňuje kromě světlého barevného schématu uživatelského rozhraní ESET Internet Security zvolit schéma tmavé, případně barevné schéma dle systému. Barevné schéma lze přepínat v pravém horním rohu hlavního okna programu.

Nový editor pravidel firewallu

Editor pravidel firewallu byl přepracován tak, aby umožňoval snadnější definování pravidel firewallu s většími možnostmi konfigurace.

Vylepšená ochrana bankovnictví a online plateb

Režim Zabezpečení všech prohlížečů je nyní u podporovaných prohlížečů zapnutý již ve výchozím nastavení. Díky tomu budou vaše platby, bankovní transakce a citlivá data chráněná při každém použití prohlížeče.

Operační systém Windows verze 7, 8 a 8.1 už není podporovaný.

ESET Internet Security 16.2 je podporovaný pouze v systému Windows 10 a 11. Více informací naleznete v kapitole Zastaralá verze Microsoft Windows.

Přepracovaná Rozšířená nastavení

Rozšířená nastavení byla přepracována a jednotlivá nastavení jsou nyní seskupena s ohledem na větší pohodlí uživatele.


note

Pro vypnutí oznámení Co je nového přejděte do Rozšířených nastavení a v sekci Oznámení > Oznámení na pracovní ploše. Na řádku Oznámení na pracovní ploše klikněte na Změnit. V zobrazeném dialogovém okně Oznámení aplikace odklikněte zaškrtávací pole na řádku Zobrazit oznámení Co je nového. Více informací naleznete v samostatné kapitole.


note

Podrobný seznam změn v ESET Internet Security naleznete v seznamu změn ESET Internet Security.