ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Práce s ESET Internet Security

Hlavní okno programu ESET Internet Security je rozděleno na dvě hlavní části. Pravá část slouží k zobrazování informací, přičemž její obsah závisí na vybrané možnosti v levém menu.


note

Názorné ukázky

Názorné ukázky, jak otevřít hlavní okno produktu, máme k dispozici v Databázi znalostí v angličtině a několika dalších jazycích.

V pravém horním rohu hlavního okna programu si můžete navolit barevný režim, ve kterém se vám bude zobrazovat uživatelské rozhraní ESET Internet Security. Klikněte na ikonu pro barevné schéma (ikona se mění podle aktuálně vybraného barevného schématu) vedle ikony pro minimalizaci a z rozbalovacího menu vyberte barevný režim:

Stejný jako barva systému ֪ – rozhraní ESET Internet Security se zobrazí ve stejném barevném schématu, jako uživatelské rozhraní vašeho operačního systému.

Tmavý – ESET Internet Security bude zobrazen v tmavém režimu.

Světlý – ESET Internet Security bude zobrazen ve světlém režimu.

PAGE_HOME

Položky hlavního menu:

Přehled – poskytuje informace o událostech a stavu ochrany ESET Internet Security.

Kontrola počítače – v této části můžete spustit kontrolu svého počítače, definovat parametry vlastní kontroly, stejně tak provést kontrolu výměnných médií.

Aktualizace – zobrazuje informace o aktualizacích detekčního jádra a programových modulů.

Nástroje – umožňují nastavit Strážce sítě a další funkce, které pomáhají zjednodušit správu programu a nabízejí další možnosti pro pokročilé uživatele.

Nastavení – umožňují konfiguraci ochranných funkcí ESET Internet Security (Ochrana počítače, Internetová ochrana, Síťová ochrana a Bezpečnostní nástroje) a přístup k Rozšířeným nastavením.

Nápověda a podpora – Zobrazuje informace o vaší licenci, nainstalovaném produktu ESET a odkazy na Online nápovědu, Databázi znalostí a Technickou podporu.

Účet ESET HOME – v této části můžete připojit zařízení ke svému účtu ESET HOME nebo zkontrolovat stav připojení k účtu. Použijte ESET HOME pro zobrazení a správu Anti-Theft a aktivovaných licencí a zařízení ESET.