ESET Internet Security

ESET Internet Security představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ESET LiveGrid® společně s firewallem a antispamovým modulem poskytují rychlou a přesnou ochranu počítače. Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Internet Security je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti

Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní produktu bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Upravili jsme textaci oznámení zobrazených uživateli a přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva jako je Hebrejština a Arabština. Prostřednictvím online nápovědy, integrované do produktu, získáte vždy nejrelevantnější informace k aktuálně zobrazenému dialogovému oknu programu ESET Internet Security.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý škodlivý kód, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a modul Anti-Phishing monitoruje komunikaci mezi internetovým prohlížečem a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace detekční jádra (dříve známé jako "virové databáze") a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®
(založen na cloudové technologii)

Můžete zkontrolovat reputaci spuštěných procesů a souborů přímo v ESET Internet Security vůči cloudové databázi.

Správa zařízení

Produkt automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Dále dokáže blokovat výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému a jeho bezpečnost pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Při hraní her a používání aplikací běžících v režimu celé obrazovky (fullscreen) se nezobrazí upozornění ani vyskakovací okna a program tak uvolní systémové prostředky hry a pro náročné aplikace.

Funkce ESET Internet Security

Ochrana bankovnictví a online plateb

Ochrana bankovnictví a online plateb se stará o to, aby vaše osobní data (čísla bankovních účtů, kreditních karet atp.) nebyla v průběhu online transakcí zneužita, resp. nemohly je získat jiné aplikace.

Podpora síťových vzorků

Jedná se o doplněk do ochrany proti zapojení do botnetu, díky kterému dokážeme rychleji identifikovat a blokovat škodlivou komunikaci pocházející z napadených počítačů nebo na ně směřující.

Inteligentní firewall

Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem.

ESET Antispam

Spam představuje více než 50 % veškeré e-mailové komunikace. Antispamová ochrana vás chrání před tímto problémem.

ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft zvyšuje bezpečnost dat uživatele ESET Internet Security v případě ztráty nebo odcizení počítače. Po aktivaci této technologie bude monitorována podezřelá aktivita na zařízení. Ve webovém rozhraní můžete zařízení označit za ztracené a vzdáleně jej ovládat. Tím ochráníte data v něm uložená.

Rodičovské kontroly

Zabrání vašim potomkům v přístupu na stránky s nevhodným obsahem.

Pro správnou funkci všech bezpečnostních funkcí ESET Internet Security musíte mít platnou licenci. Doporučujeme prodloužit si licenci na produkt ESET v dostatečném předstihu před jejím koncem platnosti.