Co je nového?

Co je nového v ESET Internet Security 15?

Vylepšený Strážce sítě (dříve Domácí síť)

Pomáhá chránit vaši síť a zařízení internetu věcí. Dále vám zobrazí zařízení připojená k routeru. Přečtěte si, jak zkontrolovat vámi používané sítě a jak zjistit, která zařízení jsou k sítím připojená.

ESET HOME (dříve myESET)

Je nyní přehlednější a nabízí lepší kontrolu nad zabezpečením vašich zařízení. Prostřednictvím mobilní aplikace nebo webového portálu si nainstalujte ochranu na nová zařízení, přidávejte a sdílejte licence a dostávejte další důležitá oznámení. Pro více informací si přečtěte Online nápovědu k ESET HOME.

Vylepšený Host-based Intrusion Prevention System (HIPS)

Kontroluje oblasti paměti, které mohou být upraveny malwarem využívajícím sofistikované techniky pro injekci kódu. Tato vylepšení rozšiřují systém o schopnost takové průniky odhalit.


Pro zobrazení ilustračních obrázků a informací k novým funkcím ESET Internet Security si prostudujte Co je nového v nové verzi produktu ESET pro domácí uživatele.


note

Pro vypnutí oznámení Co je nového přejděte do Rozšířeného nastavení a v sekci Oznámení > Oznámení na pracovní ploše klikněte na Změnit. V zobrazeném dialogovém okně Oznámení aplikace deaktivujte pomocí zaškrtávacího pole možnost Zobrazit oznámení Co je nového. Více informací naleznete v samostatné kapitole.