Kas naujo 7 versijoje

ESET Endpoint Security 7 versija išleista ir ją galima atsisiųsti.

Kas naujo ESET Endpoint Security 7.0 versijoje

Naujas grafinės vartotojo sąsajos dizainas.

Failų nuskaitymas nuvelkant – failą ar aplanką gali nuskaityti rankiniu būdu – tiesiog perkelkite failą ar aplanką į pažymėtą sritį.

ESET Endpoint Antivirus dabar yra su apsauga nuo tinklo atakos. Jei riekia papildomos informacijos, žr.Tinklo apsauga nuo atakų.

Apsaugos būsenoje sparčiąją veiksmo nuorodą galima išjungti „ESET Security Management Center“ politika.

Įrenginio valdymo taisyklės ir saityno kontrolės taisyklės dabar gali būti taikomos tam tikrą laikotarpį. Daugiau informacijos rasite skyriuje „Laiko intervalai“.

Kas naujo ESET Endpoint Security 7.1 versijoje

Naujo tipo registravimas – jau teikiamas išplėstinio tipo registravimas. Jei reikia daugiau informacijos, žr. Audito žurnalai.

Kas naujo ESET Endpoint Security 7.2 versijoje

Išplėstinis mašininis mokymasis yra išplėstinis apsaugos sluoksnis, pagerinantis aptikimą su mašininiu mokymusi. Apie šio tipo apsaugą daugiau skaitykite Terminų žodyne. Aptikimo modulio nustatymuose nebėra įjungimo / išjungimo jungiklių, kaip 7.1 ir senesnėse versijose. Įjungimo / išjungimo mygtukus pakeitė keturios ribinės reikšmės – „Agresyvi“, „Subalansuota“, „Atsargi“ ir „Išjungta“.

Lokalizuota latvių kalbai.

Pakeistos išimtys. Našumo išimtys leidžia neįtraukti failų ir aplankų į nuskaitymą. Aptikimo išimtys leidžia neįtraukti objektų į valymą, naudojant aptikimo pavadinimą, kelią arba maišą.

Naujas HIPS programos modulis apima išsamų elgsenos patikrinimą, kuris analizuoja visų kompiuteryje veikiančių programų elgseną ir įspėja, jei proceso elgsena yra kenkėjiška. Apie HIPS daugiau sužinosite mūsų žinyno puslapiuose.

Konfigūruojami interaktyvūs perspėjimai leidžia reguliuoti konfigūruojamų interaktyvių perspėjimų veikimą (pavyzdžiui, įrenginiuose slėpti perspėjimą „Rekomenduojama iš naujo paleisti kompiuterį“).

Kas naujo ESET Endpoint Security 7.3 versijoje

Mažame leidime yra įvairių klaidų ištaisymų ir našumo patobulinimų.


Norėdami gauti papildomos informacijos apie naujas ESET Endpoint Security funkcijas, taip pat ekrano kopijas, skaitykite šį ESET žinių bazės straipsnį:

Kas naujo ESET Endpoint Security 7 versijoje?