Politikų suliejimas

Klientui taikoma politika paprastai yra įvairių politikų suliejimo į vieną galutinę politiką rezultatas. Politikos suliejamos po vieną. Suliejant politikas, galioja bendroji taisyklė, kad vėlesnė politika visada pakeičia ankstesniosios nustatymus. Norėdami pakeisti šią elgseną, galite naudoti politikos vėliavėles (siūloma kiekvienam nustatymui).

Kurdami politikas pastebėsite, kad kai kuriuose nustatymuose yra papildoma taisyklė (pakeisti / papildyti / pridėti), kurią galite konfigūruoti.

Pakeisti – pakeičiamas visas sąrašas, pridedamos naujos vertės ir pašalinamas ankstesnysis.

Papildyti – elementai pridedami šiuo metu taikomo sąrašo apačioje (turi būti kita politika, vietinis sąrašas visada perrašomas).

Pridėti – elementai pridedami sąrašo viršuje (vietinis sąrašas perrašomas).

ESET Endpoint Security palaiko vietinių nustatymų suliejimą su nuotolinėmis politikomis nauju būdu. Jei nustatymas yra sąrašas (pvz., blokuojamų svetainių sąrašas) ir nuotolinė politika prieštarauja esamam vietiniam nustatymui, nuotolinė politika jį perrašo. Galite pasirinkti, kaip derinti vietinius ir nuotolinius sąrašus, pasirinkdami skirtingas suliejimo taisykles:

flow_default nuotolinių politikų nustatymams sulieti;

icon_computer nuotolinėms ir vietinėms politikoms sulieti – vietiniams nustatymams ir gautai nuotolinei politikai.

Norėdami daugiau sužinoti apie politikų suliejimą, vadovaukitės ESMCinternetiniu vartotojo žodynu ir peržiūrėkite pavyzdį.