HTTP serveris

Serverio prievadas – pagal numatytąją parinktį serverio prievadas yra 2221.

Autentiškumo patvirtinimas – apibrėžia autentiškumo patvirtinimo būdą, naudojamą prieigai prie naujinimo failų. Galimos šios parinktys: Nėra, Bazinis ir NTLM. Pasirinkite Bazinis, norėdami naudoti „base64“ koduotę su baziniu autentiškumo patvirtinimo būdu per vartotojo vardą ir slaptažodį. Parinktis NTLM skirta koduoti naudojant saugų kodavimo metodą. Čia patvirtinamas vartotojo, sukurto darbo vietoje, kurioje bendrinami naujinimo failai, autentiškumas. Numatytasis nustatymas yra Nėra, kuris suteikia prieigą prie naujinimo failų nereikalaujant pateikti atpažinimo duomenų.

Prijunkite savo Sertifikato grandinės failą arba sugeneruokite vartotojo pasirašomą sertifikatą, jeigu norite paleisti HTTP serverį su HTTPS (SSL) palaikymu. Galimi tokie sertifikatų tipai: ASN, PEM ir PFX. Siekiant užtikrinti papildomą saugumą, naujinimo failams atsisiųsti galima naudoti HTTPS protokolą. Naudojant šį protokolą, beveik neįmanoma atsekti duomenų persiuntimo ir prisijungimo kredencialų. Parinktis Privataus rakto tipas pagal numatytuosius nustatymus yra nustatyta kaip Integruota (todėl parinktis Privataus rakto failas pagal numatytuosius nustatymus yra išjungta). Vadinasi, privatus raktas yra pasirinkto sertifikatų grandinės failo dalis.

note

Pastaba

Tapatybės patvirtinimo duomenys, tokie kaip Vartotojo vardas ir Slaptažodis, naudojami prisijungiant prie įgaliotojo serverio. Užpildykite šiuos laukus, tik jeigu vartotojo vardas ir slaptažodis yra reikalingi. Atminkite, kad šie laukai nėra jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis, naudojami programoje ESET Endpoint Security, ir jie turi būti užpildyti, tik jeigu žinote, jog jums reikalingas slaptažodis jungiantis prie interneto per įgaliotąjį serverį.