Naujinimo veidrodinis atspindys

ESET Endpoint Security leidžia sukurti naujinimų failų kopijas, kurias bus galima naudoti kitoms tinkle esančioms darbo vietoms naujinti. Veidrodinio atspindžio naudojimas – naujinimo failų kopija LAN aplinkoje yra patogi, nes naujinimo failų nereikia nuolatos atsisiuntinėti iš tiekėjo serverio naudojant darbo vietą. Naujinimai centralizuotai atsisiunčiami į vietinį serverio veidrodinį atspindį, tada paskirstomi visoms darbo vietoms, todėl išvengiama tinklo srauto perkrovos pavojaus. Naujinant klientų darbo vietas iš veidrodinio atspindžio, optimizuojamas tinklo apkrovos pasiskirstymas ir sumažinamas interneto srautas.

Vietinio serverio veidrodinio atspindžio konfigūracijos parinktys pasiekiamos išplėstiniuose nustatymuose dalyje Naujinimas. Jei norite pasiekti šį skirsnį, paspauskite F5, kad būtų atidarytas meniu Išplėstiniai nustatymai, tada spustelėkite Naujinimas > Profiliai ir išplėskite Naujinti veidrodinį atspindį.

CONFIG_UPDATE_MIRROR

Jei norite sukurti veidrodinį atspindį kliento darbo vietoje, įjunkite Kurti naujinimo veidrodinį atspindį. Įjungus šią parinktį, suaktyvinamos kitos veidrodinio atspindžio konfigūracijos parinktys, pvz., naujinimo failų pasiekimo būdas ir kelias į veidrodinio atspindžio failus.

Prieiga prie naujinimo failų

Įjungti HTTP serverį – jeigu įjungta, naujinimo failus galima pasiekti per HTTP, o kredencialų pateikti nereikės.

Serverio veidrodinio atspindžio prieigos metodai išsamiai aprašomi skyriuje Naujinimas iš veidrodinio atspindžio. Yra du baziniai būdai veidrodiniam atspindžiui pasiekti – aplankas su naujinimo failais gali būti pateiktas kaip bendrinamas tinklo aplankas arba klientai gali pasiekti veidrodinį atspindį, esantį HTTP serveryje.

Aplankas, skirtas veidrodinio atspindžio naujinimo failams saugoti, yra apibrėžtas skyriuje Aplankas veidrodinio atspindžio failams saugoti. Jei norite pasirinkti kitą aplanką, spustelėkite Išvalyti, kad panaikintumėte iš anksto nustatytą aplanką C:\ProgramData\ESET\ESET Endpoint Security\mirror ir spustelėkite Redaguoti, kad kompiuteryje susirastumėte vietinį arba bendrinamą tinklo aplanką. Jei reikalinga tam tikro aplanko autorizacija, į laukus Vartotojo vardas ir Slaptažodis reikia įvesti autentiškumo patvirtinimo duomenis. Jeigu pasirinktas paskirties aplankas yra tinklo diske, kuriame įdiegta operacinė sistema „Windows NT“ / 2000 / XP, nurodytas vartotojo vardas ir slaptažodis turi turėti teisę rašyti į pasirinktą aplanką. Vartotojo vardas ir slaptažodis turi būti įvesti formatu Domenas/Vartotojas arba Darbo_grupė/Vartotojas. Nepamirškite pateikti atitinkamų slaptažodžių.

Programos komponento naujinimas

Failai – konfigūruodami veidrodinį atspindį galite nurodyti naujinimų kalbos versijas, kurias norite atsisiųsti. Pasirinktas kalbas turi palaikyti serverio veidrodinis atspindys, kurį sukonfigūravo vartotojas.

Naujinti komponentus automatiškai – leidžia įdiegti naujas funkcijas ir atnaujinti esamas. Atnaujinti galima automatiškai, vartotojui neatliekant jokių veiksmų, arba galite pasirinkti, kad jums apie tai praneštų. Įdiegus programos komponento naujinimą, gali tekti paleisti kompiuterį iš naujo.

Naujinti komponentus dabar – jūsų programos komponentai atnaujinami į naujausią versiją.

CONFIG_UPDATE_MIRROR_ADVANCE