Kategorijų grupės

Kategorijų grupių langas yra padalytas į dvi dalis. Dešinėje lango pusėje yra kategorijų ir subkategorijų sąrašas. Kategorijų sąraše pasirinkite kategoriją, kad būtų parodytos pakategorės.

Kiekvienoje grupėje yra suaugusiųjų ir (arba) bendruoju požiūriu netinkamų subkategorijų ir kategorijų, kurios yra laikomos bendruoju požiūriu priimtinomis. Atvėrus kategorijų grupių langą ir spustelėjus pirmąją grupę, galima prie atitinkamų grupių sąrašo pridėti arba iš jo pašalinti kategorijas / subkategorijas (pvz., „Smurtas“ ar „Ginklai“). Tinklalapius su netinkamu turiniu galima užblokuoti arba sukūrus taisyklę su iš anksto apibrėžtais veiksmais galima informuoti vartotojus.

Pažymėkite langelį, kad pridėtumėte arba pašalintumėte subkategoriją iš konkrečios grupės.

CONFIG_PARENTAL_GROUP_EDIT_DLG

Čia pateikiami kurie kategorijų pavyzdžiai, kurie vartotojams gali būti nepažįstami:

Įvairūs – paprastai asmeniniai (vietiniai) IP adresai, pvz., intraneto, 192.168.0.0/16 ir pan. Kai gausite klaidos kodą Nr. 403 arba 404, interneto svetainė taip pat atitiks šią kategoriją.

Neišspręsta – šiai kategorijai priklauso tinklalapiai, kurie yra neišspręsti dėl klaidos jungiantis prie saityno kontrolės duomenų bazės modulio.

Be kategorijos – nežinomi tinklalapiai, kurių dar nėra saityno kontrolės duomenų bazėje.

Įgaliotieji serveriai – tokie tinklalapiai kaip anonimiškumą užtikrinantys, nukreipiantieji ar viešieji įgaliotieji serveriai, gali būti naudojami norint (anonimiškai) pasiekti tinklalapius, kuriuos paprastai draudžia saityno kontrolės filtras.

Failų bendrinimas – šiuose tinklalapiuose yra daug duomenų, tokių kaip nuotraukos, vaizdo įrašai arba el. knygos. Kyla pavojus, kad šiose interneto svetainėse gali būti galimai įžeidžiančio arba suaugusiesiems skirto turinio.

 

note

Pastaba

Subkategorija gali priklausyti bet kuriai grupei. Kai kurios subkategorijos nėra įtrauktos į iš anksto nustatytas grupes (pvz., „Žaidimai“). Kad galėtumėte pritaikyti norimą subkategoriją naudodami saityno kontrolės filtrą, įtraukite ją į norimą grupę.