URL grupės

URL grupės leidžia sukurti grupę su keliais URL saitais, kuriems norite sukurti taisyklę (leisti / drausti konkrečias tinklavietes).

Naujos URL grupės kūrimas

Norėdami sukurti naują URL grupę, spustelėkite Įtraukti ir įveskite naujos URL grupės pavadinimą.

Naudoti URL grupę gali būti pravartu, kai administratorius nori sukurti taisyklę daugiau žiniatinklio puslapių (blokuojamų arba leidžiamų, atsižvelgiant į pasirinkimą).

Įtraukti URL adresus į URL grupė sąrašą – rankiniu būdu

CONFIG_PARENTAL_URL_GROUP

Norėdami įtraukti naujus URL adresus į sąrašą, pasirinkite URL ir spustelėkite Įtraukti lango apačioje.

Specialiųjų simbolių * (žvaigždutės) ir ? (klaustuko) negalima naudoti URL adreso sąraše.

Nebūtina įvesti viso domeno vardo su http:// arba https://.

Jei įtraukiate į grupę domeną, visas domene ir padomeniuose esantis turinys (pvz., sub.examplepage.com) bus užblokuotas arba leidžiamas, atsižvelgiant į pasirenkamus veiksmus pagal URL.

Jei dvi taisyklės prieštarauja viena kitai, t. y. pirmoji taisyklė blokuoja domeną, o antroji leidžia tą patį domeną, konkretus domenas arba IP adresas vis vien bus užblokuotas. Jei reikia daugiau informacijos apie taisyklių kūrimą, žr. Veiksmai pagal URL.

Įtraukti URL adresus į URL grupių sąrašą – importuoti naudojant .txt failas

Spustelėkite Importuoti, kad importuotumėte failą su URL adresų sąrašu (atskiros reikšmės atskirtos eilute, pvz., .txt failas su UTF-8 koduote). URL adresų sąrašuose negalima naudoti specialiųjų simbolių * (žvaigždutė) ir ? (klaustukas).

URL grupių naudojimas saityno kontrolei

Jei norite nustatyti veiksmą konkrečiai URL grupei, atidarykite Saityno kontrolės taisyklių redagavimo programą, pasirinkite savo URL grupę išskleidžiamajame meniu, koreguokite parametrus ir spustelėkite Gerai.

note

Pastaba

Blokuoti arba leisti konkrečius tinklalapius gali būti tiksliau, nei blokuoti arba leisti visą tinklalapių kategoriją. Būkite atsargūs keisdami šiuos parametrus ir įtraukdami kategoriją / tinklalapį į sąrašą.