Sertifikatai

Kad SSL ryšys veiktų tinkamai jūsų naršyklėse / el. pašto programose, svarbu, kad ESET šakninis sertifikatas būtų įtrauktas į žinomų šakninių sertifikatų (leidėjų) sąrašą. Parinktis Įtraukti šakninį sertifikatą į žinomas naršykles turi būti įjungta. Pasirinkite šią parinktį, kad automatiškai įtrauktumėte ESET šakninį sertifikatą į žinomas naršykles (pavyzdžiui, „Opera“ ir „Firefox“). Naršyklėms, naudojančioms sistemos sertifikavimo saugyklą, sertifikatas yra pridedamas automatiškai (pvz., „Internet Explorer“). Norėdami taikyti sertifikatą nepalaikomoms naršyklėms, spustelėkite Peržiūrėti sertifikatą > Išsami informacija > Kopijuoti į failą..., tada rankiniu būdu importuokite jį į naršyklę.

Kai kuriais atvejais sertifikato negalima patvirtinti naudojant patikimos šakninio sertifikavimo tarnybos saugyklą (pvz., „VeriSign“). Tai reiškia, kad sertifikatas yra kažkieno paties pasirašytas (pvz., žiniatinklio serverio arba mažos verslo įmonės administratoriaus) ir laikyti šį sertifikatą patikimu ne visada rizikinga. Daug didelių verslo įmonių (pavyzdžiui, bankai) naudoja TRCA pasirašytą sertifikatą. Jeigu parinktis Klausti apie sertifikato galiojimą yra pasirinkta (pasirinkta kaip numatytoji), vartotojas raginamas pasirinkti, kokį veiksmą vykdyti, kai užmezgamas šifruotasis ryšys. Bus rodomas veiksmo pasirinkimo dialogas, kuriame galite nuspręsti pažymėti sertifikatą kaip patikimą arba neįtrauktą. Jeigu sertifikato nėra TRCA sąraše, langas yra raudonas. Jeigu sertifikatas yra TRCA sąraše, langas bus žalias.

Galite pasirinkti parinktį Blokuoti sertifikatą naudojantį ryšį, jeigu norite visada nutraukti šifruotąjį ryšį su svetaine, naudojančia nepatikrintą sertifikatą.

Jeigu sertifikatas negaliojantis arba sugadintas, tai reiškia, kad sertifikato galiojimas baigėsi arba jis buvo neteisingai vartotojo pasirašytas. Šiuo atveju rekomenduojame blokuoti ryšį, naudojantį šį sertifikatą.