ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite temą

ESET Endpoint Antivirus

ESET Endpoint Antivirus pristato naują būdą suteikti tikrai integruotą kompiuterių saugos sprendimą. Naujausia ESET LiveGrid® nuskaitymo variklio versija greita ir tiksli, kad jūsų kompiuteris būtų apsaugotas. Rezultatas – išmani sistema, kuri yra nuolat pasiruošusi atremti atakas ir apsaugoti nuo kenkimo programinės įrangos, keliančios pavojų jūsų kompiuteriui.

„ESET Endpoint Antivirus“ yra išsamus apsaugos sprendimas, kilęs iš mūsų ilgalaikių pastangų suderinti maksimalią apsaugą ir minimalų sistemos pėdsaką. Pažangios dirbtiniu intelektu pagrįstos technologijos leidžia aktyviai pašalinti įsiskverbiančius virusus, šnipinėjimo programas, Trojos arklius, kirminus, reklamos programas, kenkėjiškas prieigos programas ir kitas internetines atakas, netrukdydamos sistemos veikimui ir nesutrikdydamos kompiuterio darbo.

ESET Endpoint Antivirus pirmiausia skirta naudoti darbo vietose, esančiose smulkių įmonių aplinkoje.

Skyriuje Kaip naudoti ESET Endpoint Antivirus pačiam žinyno temos yra suskirstytos į keletą skyrių ir poskyrių, kad būtų lengviau orientuotis ir susipažinti su turiniu, įskaitant Atsisiuntimas, Diegimas ir Aktyvinimas.

Naudojant ESET Endpoint Antivirus su ESET PROTECT įmonės aplinkoje, galima lengvai valdyti bet kokį kliento darbo vietų skaičių, taikyti strategijas ir taisykles, stebėti aptikimus ir nuotoliniu būdu konfigūruoti klientus iš bet kurio prie tinklo prijungto kompiuterio.

Skyriuje Bendrieji klausimai pateikiami kai kurie dažniausiai užduodami klausimai ir problemos, su kuriomis susiduriama.


Funkcijos ir privalumai

Naujas vartotojo sąsajos dizainas

Šios versijos vartotojo sąsajos dizainas iš esmės pakeistas ir supaprastintas vadovaujantis patogaus naudojimo bandymais. Visas GUI tekstas ir pranešimai atidžiai peržiūrėti, o sąsaja dabar palaiko iš dešinės į kairę skaitomas kalbas, tokias kaip hebrajų ir arabų. Interneto žinynas dabar integruotas į ESET Endpoint Antivirus ir pateikia dinamiškai atnaujinamą pagalbos turinį.

Tamsusis režimas

Plėtinys, padedantis greitai perjungti ekraną į tamsią temą. Pageidaujamą spalvų schemą galite pasirinkti naudotojo sąsajos elementuose.

Apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programų

Aktyviai aptinka ir valo daugiau žinomų ir nežinomų virusų, kirminų, Trojos arklių ir kenkėjiškų prieigos programų. Pažangi euristika pažymi net anksčiau niekada nematytas kenkėjiškas programas ir apsaugo jus nuo nežinomų grėsmių, neutralizuoja jas, kol nepridarė jokios žalos. Saityno prieigos apsauga ir Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant veikia stebėdama ryšį tarp interneto naršyklių ir nuotolinių serverių (įskaitant SSL). El. pašto programos apsauga kontroliuoja el. pašto ryšį, gaunamą POP3(S) ir IMAP(S) protokolais.

Reguliarūs naujinimai

Reguliariai naujinti aptikimo modulį (anksčiau vadintą „virusų kodų duomenų baze“) ir programos modulius yra geriausias būdas užtikrinti maksimalų saugos lygį kompiuteryje.

ESET LiveGrid®
(Debesų išteklius naudojanti reputacija)

Jūs galite patikrinti vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiai iš ESET Endpoint Antivirus.

Nuotolinis valdymas

ESET PROTECT leidžia valdyti „ESET“ produktus prie tinklo prijungtose darbo vietose, serveriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose iš vienos centrinės vietos. Naudodami ESET PROTECT tinkle valdomą konsolę (ESET PROTECT tinkle valdomą konsolę), galite diegti ESET sprendimus, valdyti užduotis, pritaikyti saugumo politiką, stebėti sistemos būseną ir greitai reaguoti į nuotolinių kompiuterių problemas ar jiems iškilusias grėsmes.

Tinklo apsauga nuo atakų

Analizuoja tinklo srauto turinį ir saugo nuo atakų iš tinklo. Blokuojamas bet koks žalingu laikomas turinys.

Saityno kontrolė (tik ESET Endpoint Security)

Saityno kontrolė leidžia blokuoti interneto puslapius, kuriuose gali būti galimos žalingos informacijos. Be to, darbdaviai arba sistemos administratoriai gali uždrausti prieigą prie daugiau nei 27 iš anksto nustatytų svetainių kategorijų ir daugiau nei 140 subkategorijų.