Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Технічна підтримка

За наведеними нижче посиланнями міститься технічна інформація, що допоможе вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Шукати в базі знань ESET

База знань ESET містить відповіді на найпоширеніші запитання й рекомендовані вирішення різних проблем. Технічні спеціалісти ESET регулярно оновлюють базу знань, завдяки чому вона є найпотужнішим інструментом для вирішення різних проблем.

Перегляньте форум із безпеки ESET

Форум підтримки: форум ESET надає користувачам ESET простий спосіб отримати допомогу й допомогти іншим. Ви можете опублікувати повідомлення про будь-які проблеми або поставити запитання, пов’язані з продуктами ESET.

Зверніться до служби технічної підтримки

Форма технічної підтримки ESET: заповніть форму, щоб надати докладні відомості (зокрема, опис проблеми).

Зверніться за допомогою до місцевого партнера ESET

Зверніться до місцевої служби підтримки ESET: контактна інформацію служби підтримки ESET у вашому регіоні міститься в електронному листі з відомостями про ліцензію ESET.

Надіслати відгук

Надіслати відгук: поділіться з нами своєю думкою (щоб повідомити про свої міркування або досвід роботи з програмою) або повідомте про проблему або помилку.

Запропонувати вдосконалення онлайн-довідки

Щоб опублікувати оцінку й надіслати відгук на певну тему в онлайн-довідці, клацніть посилання Ця інформація корисна? під сторінкою довідки. Повідомте нам, чи допоміг вміст або яким чином, на вашу думку, технічний письменник може його покращити.