Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

ESET LiveGuard Advanced

ESET LiveGuard Advanced забезпечує додатковий рівень безпеки завдяки використанню вдосконаленої хмарної технології ESET для виявлення нових загроз, які ще не були відомі. ESET LiveGuard Advanced захищає від можливих наслідків, спричинених новими загрозами. Якщо ESET LiveGuard Advanced виявить підозрілий код або поведінку, підозрілі об’єкти тимчасово переносяться до карантину, тому шкідливу активність буде відразу заблоковано.

Підозрілий зразок (файл або електронний лист) автоматично надсилається в хмару ESET, де сервер ESET LiveGuard Advanced аналізує зразок із використанням найсучасніших ядер виявлення шкідливого програмного забезпечення. Поки файли або електронні листи заблоковані в карантині, ESET Cloud Office Security очікує на результати від сервера ESET LiveGuard Advanced.

Після завершення аналізу ESET Cloud Office Security отримає звіт зі зведеною інформацією про поведінку зразка. Якщо буде встановлено, що зразок не є шкідливим, його буде розблоковано з карантину. В іншому разі він залишиться в карантині.

Результати аналізу зразків від ESET LiveGuard Advanced зазвичай надсилаються протягом кількох хвилин (для електронних листів). Проте тривалість інтервалу очікування за замовчуванням становить 5 хвилин. У поодиноких випадках, коли результати від ESET LiveGuard Advanced не надходять протягом цього інтервалу, з’являється відповідне повідомлення. Можна змінити інтервал на власний розсуд (задати значення від 5 до 60 хвилин із кроком в одну хвилину).

Ліцензія ESET Cloud Office Security надає право безкоштовно використовувати функцію ESET LiveGuard Advanced. У розділі Керування ліцензією поруч із ідентифікатором ліцензії відображатиметься позначка ELG.

Коли з’явиться невелике спливаюче вікно, можна активувати ESET LiveGuard Advanced. Для цього створіть нову політику або оновіть наявну.

edtd_win

Більш докладну інформацію про ESET LiveGuard Advanced див. в розділі Принцип роботи рівнів виявлення ESET LiveGuard Advanced .