Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Параметри захисту для ESET LiveGuard Advanced

Щоб скористатися функцією ESET LiveGuard Advanced, налаштуйте політику, яка активує аналіз ESET LiveGuard Advanced. Користувачі або групи, яким призначено цю політику, матимуть додатковий захист. Файли, надіслані в ESET LiveGuard Advanced для аналізу, відображаються на вкладці Надіслані файли. Це стосується підозрілих зразків, які ще не були відомі. Відомі шкідливі файли (на основі хешу) не надсилаються в ESET LiveGuard Advanced для аналізу.

Результати аналізу ESET LiveGuard Advanced відображатимуться в розділі Журнали сканування (для Exchange Online, OneDrive, груп команди або сайтів SharePoint) із поміткою "Шкідливе програмне забезпечення" icon_edtd.

ESET LiveGuard Advanced

Якщо цей параметр увімкнено, ця функція буде активною, і ви зможете налаштувати додаткові параметри.


note

ESET LiveGuard Advanced автоматично ввімкне зворотний зв’язок ESET LiveGrid®. Дані надсилатимуться в ESET Research Lab для подальшого аналізу. Докладніше про ESET LiveGrid® див. в глосарії .

Граничне значення оцінки виявлення

Об’єкти, оцінка яких дорівнює вказаному значенню або перевищує його, вважатимуться загрозами.

Автоматичне надсилання підозрілих зразків (розкривне меню)

Цей параметр пов’язаний із ESET LiveGrid®. Для нього можна вибрати такі варіанти: "Усі", "Усі за винятком документів", "Немає".

Автоматичне надсилання підозрілих зразків (повзунки)

Виберіть типи файлів, які надсилатимуться в ESET LiveGuard Advanced у разі, якщо вони містять підозрілий код, схожий на загрози, або мають незвичні характеристики чи поведінку.

Виконувані файли — .exe, .dll, .sys

Архіви — .zip, .rar, .7z, .arch, .arj, .bzip2, .gzip, .ace, .arc, .cab

Сценарії — .bat, .cmd, .hta, .js, .vbs, .js, .ps1

Інше — .jar, .reg, .msi, .swf, .lnk

Видаляти підозрілі зразки із серверів ESET

Виберіть, коли видаляти зразки, надіслані для аналізу. Для видалення зразків із хмари ESET LiveGuard Advanced можна вибрати один із таких параметрів: "Ніколи", "Після 30 днів", "Відразу після аналізу".

Документи

За допомогою повзунка виберіть типи документів, які дозволено надсилати в ESET LiveGuard Advanced для аналізу: документи Microsoft Office, PDF або інших типів.

Видалити документи із серверів ESET

Для видалення зразків документів певного формату з хмари ESET LiveGuard Advanced можна вибрати один із таких параметрів: "Ніколи", "Після 30 днів", "Відразу після аналізу".