Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

ESET LiveGrid®

Технологію ESET LiveGrid® створено на основі системи завчасного попередження ThreatSense.Net. Вона збирає дані від користувачів ESET з усього світу й передає до дослідницької лабораторії ESET. Отримуючи підозрілі зразки та метадані від ESET LiveGrid®, ми можемо миттєво реагувати на потреби користувачів і своєчасно оновлювати системи ESET.

Дослідники ESET використовують цю інформацію, щоб отримати загальну картину глобального поширення загроз і вчасно надати захист від них. Дані ESET LiveGrid® відіграють важливу роль у пріоритезації інформації під час її автоматичної обробки.

Окрім того, це рішення використовує систему репутації, що допомагає покращити загальну ефективність наших рішень захисту від шкідливого програмного забезпечення. Користувачі можуть перевіряти репутацію запущених процесів і файлів безпосередньо з інтерфейсу програми чи контекстного меню. Крім того, додаткову інформацію про нові загрози можна отримати за допомогою технології ESET LiveGrid®. Коли в системі користувача перевіряється виконуваний файл або архів, його хештег спочатку порівнюється з базою даних об’єктів, згрупованих у білий і чорний списки. Якщо файл знайдено в білому списку, він уважається безпечним і буде без перешкод виконуватися під час наступних перевірок. Якщо ж він у чорному списку, система вживає заходів відповідно до типу загрози. Якщо збігів не знайдено, файл проходить ретельну перевірку. Відповідно до її результатів файл зараховується до загрозливих або безпечних об’єктів. Такий підхід значно покращує ефективність перевірки. Система репутації дає змогу ефективно виявляти зловмисний код іще до того, як його сигнатури будуть додані до антивірусної базі даних на комп’ютері користувача (остання оновлюється кілька разів на день).

Доповнюючи систему репутації ESET LiveGrid®, система ESET LiveGrid® збиратиме пов’язану з нововиявленими загрозами інформацію про комп’ютер. Ця інформація може містити зразок або копію файлу, у якому виявлено загрозу, шлях до нього, його ім’я, інформацію про дату й час, відомості про процес, який викликав появу загрози на комп’ютері, а також дані про операційну систему комп’ютера.


note

Сервери ESET LiveGrid®

Наші сервери ESET LiveGrid® розташовані в Братиславі, Відні та Сан-Дієго, однак ці сервери тільки відповідають на запити від користувачів. Фактична обробка отриманих зразків виконується в м. Братислава (Словаччина).


example

Вмикання або вимкнення ESET LiveGrid® у продуктах ESET

Більш докладну інформацію з ілюстрованими інструкціями з вмикання й вимикання ESET LiveGrid® у продуктах ESET див. в цій статті бази знань ESET.