Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Загальний опис

ESET Business Account (EBA) дозволяє власникам бізнес-ліцензій ESET керувати всіма ліцензіями з єдиного центру. Додавши ліцензії на портал ESET Business Account ви можете поділитися певною кількістю пристроїв зі складу вашої ліцензії з дочірніми офісами, а також зареєструвати тих користувачів, кому довіряєте керування певною кількістю ліцензій.

EBA дозволяє вам виконувати такі дії:

Розподіляти робочі місця зі складу ліцензії між місцями (дочірніми офісами);

Переглядати детальний огляд щодо використання ліцензії і продукту;

призначати користувачів певним місцям;

Захистити інструмент керування ліцензіями за допомогою двофакторної автентифікації;

Відкрийте ESET PROTECT, за допомогою якого ви зможете розгорнути продукт ESET Full Disk Encryption і керувати ним

Активувати ESET LiveGuard Advanced

Дозволити ESET Cloud Office Security

Дозволити ESET Inspect

Керування ключами SDK ESET Secure Authentication і кредитами на SMS


note

Заміна для ESET License Administrator

Замість ESET License Administrator, підтримку якого завершено 30 червня 2022 року, тепер пропонується ESET Business Account. Докладніше про завершення підтримки ESET License Administrator.


important

ESET Endpoint Encryption (EEE) ліцензії

Ліцензії ESET Endpoint Encryption (раніше DESlock) не сумісні з ESET Business Account. Докладнішу інформацію про керування ліцензіями EEE див. в розділі Типи ліцензій EEE.

Доступність служби

На порталі статусу ESET є звіти з актуальним станом хмарних служб ESET, а також відомості про плановані відключення й інциденти в минулому. Якщо у вас виникли проблеми зі службою ESET, які не відображаються на порталі статусу ESET, зверніться до служби технічної підтримки ESET.

Моніторингові групи виконують внутрішню перевірку потенційних проблем, а відомості про підтверджені інциденти публікуються й оновлюються вручну, щоб забезпечити їх точність і достовірність. Тому вони з’являються на порталі статусу з невеликою затримкою. Інциденти з короткою тривалістю можуть не публікуватися, якщо їх усунено до підтвердження вручну.