Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Додати ліцензію

Щоб керувати наявними бізнес-ліцензіями в ESET Business Account (EBA), необхідно мати ліцензійний ключ і доступ до поштової скриньки, пов’язаної з ліцензією.

1.Клацніть Ліцензії > Додати ліцензію > Ввести ліцензійний ключ.

2.Уведіть ліцензійний ключ і клацніть Додати ліцензію.

eba_add_license

3.Якщо ліцензію зареєстровано з адресою електронної пошти, яка відрізняється від адреси електронної пошти в обліковому записі EBA, ви отримаєте повідомлення електронної пошти з посиланням на перевірку, яке буде дійсним тільки протягом 24 годин. Перейдіть за цим посиланням і введіть облікові дані для входу на порталі ESET Business Account (якщо потрібно).

Ліцензії під керуванням ESET License Administrator


note

Завершення терміну служби

Підтримку ESET License Administrator завершено 30 червня 2022 року. Замість нього тепер пропонується ESET Business Account. Докладніше про завершення підтримки ESET License Administrator.

Ліцензії не під керуванням ESET Business Account


important

ESET Endpoint Encryption (EEE) ліцензії

Ліцензії ESET Endpoint Encryption (раніше DESlock) не сумісні з ESET Business Account. Докладнішу інформацію про керування ліцензіями EEE див. в розділі Типи ліцензій EEE.

Додаткові параметри

Якщо ви маєте місця, створені на порталі ESET Business Account, можна призначити деякі робочі одиниці зі складу ліцензії певним місцям. Натисніть кнопку Підтвердити.

Для керування продуктами ESET, пов’язаними з імпортованими ліцензіями на робочих станціях і серверах у мережевому середовищі, з одного центрального місця використовуйте ESET PROTECT.