Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Завантаження автономних ліцензій/ліцензій для застарілих продуктів

Щоб завантажити автономні ліцензії/ліцензії для застарілих продуктів, що використовують ім’я користувача й пароль, увімкнуть відповідний параметр на екрані Параметри й виконайте наведені нижче дії.


important

Належне використання файлів автономних ліцензій і ліцензій для застарілих продуктів

Файл автономної ліцензії призначено лише для комп’ютерів, які ніколи не підключатимуться до Інтернету.

Файли ліцензії для застарілих продуктів можна використовувати на комп’ютерах, які підключено до Інтернету.

Якщо на порталі ESET Business Account ви використовуєте місця й маєте намір створити файл автономної ліцензії для використання компанією (не для певного місця), переконайтеся, що вільне робоче місце з ліцензії не виділено жодному місцю.

Завантаження автономної ліцензії для місця з пакетної ліцензії

Завантаження автономної ліцензії

1.На екрані Ліцензії виберіть ліцензію й у контекстному меню виберіть пункт Створити автономні файли.

eba_download_off_leg_license_0


note

Групова ліцензія

Якщо на порталі ESET Business Account є групова ліцензія, клацніть піктограму eba_icon_license_expand_bundle у стовпчику Продукт, щоб вивести продукти, на які розповсюджується дія цієї ліцензії.

2.Виберіть певний продукт, задайте кількість робочих одиниць, які необхідно активувати автономно, уведіть потрібне ім’я (ім’я буде відображатись у списку сформованих ліцензій) і натисніть кнопку Згенерувати.
 
Якщо необхідно активувати певний продукт ESET цією інтерактивною ліцензією, щоб отримувати оновлення безпосередньо з серверів ESET (якщо на цільовому комп’ютері є доступ до Інтернету), установіть прапорець Включити ім’я користувача та пароль. У протилежному випадку необхідно буде оновлювати продукт із іншого місця (дзеркала), яке ви налаштуєте.
 
Якщо встановити прапорець "Дозволити керування з ESET PROTECT on-prem", ви отримаєте запит на маркер ESET PROTECT on-prem. Щоб отримати його, дотримуйтесь інструкцій, які наведено в темі онлайн-довідки щодо автономної активації ESET PROTECT on-prem. Коли маркер файлу ліцензії з’явиться, уведіть його в поле Маркер ESET PROTECT on-prem в ESET Business Account.
eba_download_off_leg_license_1

3.Будуть згенеровані нові автономні ліцензії. Кількість згенерованих автономних ліцензій відображатиметься поруч із початковою кількістю робочих одиниць і відніматиметься від кількості ліцензій, які ще не виділені жодному місцю (дочірньому офісу). Клацніть ліцензію знову й виберіть пункт Показати подробиці.

4.Натисніть елемент Автономні файли, клацніть згенерований файл автономної ліцензії, потім натисніть кнопку Завантажити.

eba_download_off_leg_license_2

Автономна ліцензія для місця з пакетної ліцензії

1.Перейдіть до розділу Місця, клацніть місце й виберіть Відкрити.

2.Клацніть Автономні файли.

3.У розкривному меню Продукт виберіть бажаний продукт.

4.Клацніть Додати автономну ліцензію.

Завантаження застарілої ліцензії

1.На екрані Ліцензії виберіть ліцензію, потім у розкривному меню виберіть пункт Завантажити застарілий файл ліцензії.

2.Щоб показати пароль, клацніть Показати. Клацніть Завантажити.
eba_download_off_leg_license_4