Správa licence

Pro správu svých licencí přejděte v hlavním menu do sekce icon_moreDalší > Správa licence.

list_license_type

Pro přidání licencí do ESET PROTECT postupujte podle níže uvedených kroků:

1.V hlavním menu Web Console přejděte do sekce icon_moreDalší > Správa licence, klikněte na tlačítko Akce a vyberte možnost Přidat licenci.

 

2.Dále si vyberte jeden ze způsobů pro přidání svých licencí:

a.ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator – po připojení vašeho ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator účtu se z něj do ESET PROTECT Web Console načtou všechny licence. Nyní můžete ze svého ESET Business Account importovat kompletní strukturu společnosti a rozdělovat části licence jednotlivým lokalitám.

b.Licenční klíč – unikátní řetězec znaků používaný pro aktivaci produktu ESET a identifikaci vlastníka licence. Do zobrazeného pole zadejte nebo zkopírujte Licenční klíč, který jste obdrželi po nákupu bezpečnostního řešení ESET.

c.Offline licenční soubor – viz pokyny k vytvoření a stažení offline licenčního souboru z portálu ESET Business Account.

3.Klikněte na tlačítko Přidat licence.

active_add_license_key


note

ESET PROTECT podporuje správu licencí ve formě předplatného. Přidat je můžete prostřednictvím ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator. Platnost předplatného si můžete zkontrolovat v sekci Správa licence ve sloupci Platnost, případně si v sekci device_default Počítače otevřete Detaily konkrétního zařízení.