Використання універсального інсталятора ESET PROTECT 9.1 для оновлення

Використовуйте універсальний інсталятор ESET PROTECT 9.1 для оновлення ESMC 7.2 або старішої версії ESET PROTECT до останньої версії ESET PROTECT 9.1.

Універсальний інсталятор рекомендується використовувати, якщо наявну інсталяцію виконано за допомогою універсального інсталятора (інсталяції бази даних MS SQL і Apache Tomcat за замовчуванням).

ESET PROTECT 9.1 Універсальний інсталятор за замовчуванням інсталює Microsoft SQL Server Express 2019.

oЯкщо ви використовуєте старіші випуски Windows (Server 2012 або SBS 2011), Microsoft SQL Server Express 2014 не інсталюватиметься за замовчуванням.

oІнсталятор автоматично генерує випадковий пароль для автентифікації бази даних (зберігається в %PROGRAMDATA%\ESET\RemoteAdministrator\Server\EraServerApplicationData\Configuration\startupconfiguration.ini).


warning

Розмір однієї реляційної бази даних у Microsoft SQL Server Express не може перевищувати 10 ГБ. Не рекомендується використовувати Microsoft SQL Server Express:

у корпоративних середовищах або великих мережах;

Якщо ESET PROTECT буде використовуватися з ESET Inspect.

 


important

Виконати оновлення до ESET PROTECT 9.1 можна тільки з ESMC версії 7.2 і новіших.

Перед запуском оновлення створіть резервну копію таких даних:

усіх сертифікатів (центр сертифікації, сертифікат сервера та сертифікат агента).

Експортуйте свої сертифікати від Центру сертифікації зі старого сервера ESET PROTECT у файл .der і збережіть його в зовнішньому сховищі.

Експортуйте свої сертифікати однорангового вузла (для агента ESET Management, сервера ESET PROTECT) і файл .pfx з приватним ключем із сервера ESET PROTECT та збережіть їх у зовнішньому сховищі.

Ваша база даних ESMC/ESET PROTECT. Якщо у вас інстальовано старішу непідтримувану базу даних (MySQL 5.5 або MS SQL 2008/2012), оновіть базу даних до сумісної версії, перш ніж оновлювати сервер ESET PROTECT.

Переконайтеся, що маєте підтримувану операційну систему перед оновленням до ESET PROTECT 9.1.

1.Запустити Setup.exe.

2.Виберіть мову й натисніть Далі.

3.Виберіть Оновити всі компоненти й натисніть Далі.

package_installation_upgrade

4.Прочитайте ліцензійну угоду з кінцевим користувачем, прийміть її й натисніть Далі.

5.У розділі Компоненти перегляньте компоненти ESET PROTECT, які можна оновити, і клацніть Далі.


warning

Обмеження для оновлення Apache Tomcat і веб-консолі

Якщо інстальовано налаштовувану версію Apache Tomcat (ручна інсталяція служби Tomcat), то подальше оновлення ESET PROTECT Web Console за допомогою універсального інсталятора або завдання «Оновлення компонентів» не підтримується.

Під час оновлення Apache Tomcat буде видалено папку era, розташовану в каталозі C:\Program Files\Apache Software Foundation\[ Tomcat папка ]\webapps\. Якщо ви зберігаєте додаткові дані в папці era, перед оновленням створіть їх резервну копію.

Якщо C:\Program Files\Apache Software Foundation\[ Tomcat папка ]\каталог webapps\ містить додаткові дані (крім даних у папках era і ROOT), оновиться лише веб-консоль, а Apache Tomcat – ні.

Після оновлення Web Console і Apache Tomcat файли автономної довідки видаляються. Якщо ви використовували автономну довідку з ESMC або ESET PROTECT старішої версії, після оновлення створіть її заново для ESET PROTECT 9.1. Це необхідно для того, що ви мали найновішу автономну довідку, яка відповідає вашій версії ESET PROTECT.


warning

Обмеження оновлення проксі-сервера Apache HTTP

Універсальний інсталятор замінює файл httpd.conf, а для оригінальної конфігурації створює файл httpd.conf.old. Щоб зберегти настроювану конфігурацію проксі-сервера Apache HTTP, створіть її резервну копію для подальшого використання.

package_installation_components_to_upgrade

6.Дотримуйтеся інструкцій у розділі Перевірка перед інсталяцією, щоб переконатися, що система відповідає всім вимогам.

7.Клацніть Оновити, щоб запустити оновлення ESET PROTECT. Оновлення може тривати певний час залежно від конфігурації системи й мережі.

8.Коли оновлення завершиться, клацніть Готово.

9.Після оновлення ESET PROTECT оновіть агент ESET Management на керованих комп’ютерах за допомогою завдання оновлення компонентів. ESET PROTECT 9.1 підтримує автоматичне оновлення агента ESET Management на керованих комп’ютерах.