Виправлення неполадок

Оскільки ESET PROTECT є складним продуктом, який використовує кілька сторонніх інструментів і підтримує багато платформ ОС, є імовірність, що під час його використання виникатимуть неполадки, які потребуватимуть виправлення.

У документації ESET наведено кілька способів виправлення неполадок ESET PROTECT. Інформацію щодо вирішення поширених проблем ESET PROTECT див. в розділі Рішення поширених проблем під час інсталяції. Див. також відомі проблеми з продуктами ESET для бізнесу.

Не вдалося виправити неполадку?

У кожного компонента ESET PROTECT є файл журналу, який може бути більш або менш детальним. Переглядайте журнали, щоб визначати, які помилки є причиною неполадки.

Детальність журналу кожного компонента задається в його політиці > Додаткові параметри > Ведення журналів > Детальність журналу трасування – у параметрах детальності журналу визначте рівень інформації, яка буде збиратися та зберігатися, від Трасування (вся інформація) до Критична (найважливіша важлива інформація).

oПолітика агента ESET Management: щоб політика набрала чинності, її потрібно застосувати на пристрої. Щоб увімкнути повне ведення журналу для агента ESET Management у файлі trace.log, створіть порожній файл з іменем traceAll без розширення в папці, де розташовано файл trace.log, і перезавантажте комп’ютер (щоб перезавантажити службу агента ESET Management).

oESET PROTECT Параметри сервера

oПолітика ESET Mobile Device Connector: щоб політика набрала чинності, її потрібно застосувати на пристрої. Перегляньте також розділ Виправлення неполадок з MDM.

Якщо вам не вдається виправити неполадку, відвідайте форум безпеки ESET і зверніться до спільноти ESET, щоб отримати інформацію про можливі проблеми.

Під час звернення до служби технічної підтримки ESET може з’явитися запит на збір файлів журналів за допомогою ESET Log Collector або інструмента діагностики. Рекомендуємо додавати журнали, коли звертаєтесь у службу технічної підтримки. Так ви пришвидшите виконання свого запиту.