Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Інсталяція сервера ESET PROTECT

Універсальний інсталятор ESET PROTECT доступний лише для операційних систем Windows. Він дає змогу інсталювати всі компоненти ESET PROTECT за допомогою майстра інсталяції ESET PROTECT.

1.Відкрийте пакет інсталяції. На екрані привітання відкрийте розкривне меню Мова та налаштуйте параметри мови. Щоб продовжити, натисніть Далі.

welcome

2.Виберіть Інсталювати й натисніть Далі.

package_installation_select

3.Якщо ви не хочете надсилати ESET звіти про аварійне завершення роботи та анонімні дані телеметрії (тип і версія ОС, версія продукту ESET та інші дані про продукт), зніміть прапорець Взяти участь у програмі удосконалення продуктів. Якщо не зняти цей прапорець, звіти про аварійне завершення роботи та дані телеметрії надсилатимуться в ESET. Прийміть умови Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем і натисніть Далі.

4.Виберіть компоненти, які потрібно інсталювати, і натисніть Далі.

arrow_down_business Microsoft SQL Server Express

arrow_down_business Додати користувацький HTTPS сертифікат для Webconsole

arrow_down_business Проксі-сервер Apache HTTP

package_installation_components

5.Якщо ви вибрали Додати користувацький сертифікат HTTPS для веб-консолі, натисніть Огляд, виберіть дійсний сертифікат (файл із розширенням .pfx або .p12) і введіть його парольну фразу (якщо її немає, залиште це поле порожнім). Інсталятор інсталює сертифікат для доступу до веб-консолі на сервері Tomcat. Щоб продовжити, натисніть Далі.

package_installation_import_https_certificate

6.Якщо під час перевірки попередніх вимог виявлено помилки, усуньте їх. Переконайтеся, що система відповідає всім вимогам.

arrow_down_business .NET версії 4 не інстальовано

arrow_down_business Не вдалося знайти Java або не вдалося виявити Java (64-розрядна версія)

arrow_down_business На системному диску вільно лише 32 МБ

arrow_down_business ESET Remote Administrator 5.x або попередніх версій інстальовано на комп’ютері, який унеможливлює подальше виконання інсталятора.

7.Коли завершиться перевірка попередніх вимог і середовище відповідатиме їм, почнеться інсталяція. Зверніть увагу, що інсталяція може тривати понад годину залежно від конфігурації вашої системи та мережі.


note

Поки триває інсталяція, майстер інсталяції ESET PROTECT не відповідає.

package_installation_progress

8.Якщо ви інсталюєте Microsoft SQL Server Express на кроці 4, інсталятор перевірить підключення до бази даних. Якщо у вас є сервер бази даних, інсталятор запропонує ввести дані для підключення до бази даних:

arrow_down_business Налаштування підключення до сервера SQL/MySQL

9.Інсталятор запропонує ввести пароль для облікового запису адміністратора веб-консолі. Цей пароль є важливим, оскільки він потрібний для доступу до веб-консолі ESET PROTECT. Натисніть кнопку Далі.

package_installation_webconsole

10. Не змінюйте ці поля або введіть у них дані про організацію, що відображатимуться в інформації про сертифікати агента ESET Management і сервера ESET PROTECT. Якщо ви введете пароль у полі Пароль центра, обов’язково запам’ятайте його. Натисніть кнопку Далі.

package_installation_certificate

11. Введіть дійсний ліцензійний ключ (указаний в електронному листі від ESET щодо нової покупки) і натисніть Далі. Якщо ви використовуєте облікові дані застарілої ліцензії (ім’я користувача та пароль), конвертуйте їх у ліцензійний ключ. Крім того, можна вибрати пункт Активувати пізніше (додаткові інструкції див. в розділі Активація).

package_installation_activation

12. Відобразиться хід виконання інсталяції.

package_installation_progress_2

13. Якщо ви вибрали інсталяцію Rogue Detection Sensor, з’являться вікна інсталяції драйвера WinPcap. Поставте прапорець Автоматично запускати драйвер WinPcap під час завантаження.

14. Після інсталяції з’явиться повідомлення «Компоненти ESET PROTECT інстальовано успішно» та URL-адреса веб-консолі ESET PROTECT. Натисніть URL-адресу, щоб відкрити веб-консоль, або натисніть Завершити.

package_installation_successful

Якщо не вдалося виконати інсталяцію, виконайте дії нижче.

Перегляньте файли журналу інсталяції в пакеті універсальної інсталяції. Журнали розташовано в тому самому каталозі, що й універсальний інсталятор, наприклад:
C:\Users\Administrator\Downloads\x64\logs\

Додаткові дії для вирішення цієї проблеми можна переглянути в розділі Виправлення неполадок.