Сценарій інсталяції ESET PROTECT в автономному режимі

Щоб інсталювати ESET PROTECT і його компоненти в середовищах без доступу до Інтернету, дотримуйтеся інструкцій із високорівневої інсталяції (за наявності ESET PROTECT, інстальованого в ОС Windows).

На комп’ютері з доступом до Інтернету

1.Створіть спільну мережеву папку.

2.Завантажте в спільну папку такі інсталятори:

ESET PROTECT Універсальний інсталятор

Підтримуваний пакет JDK (потрібен для веб-консолі).

Інсталятор агента ESET Management

Інсталятори продукту з безпеки ESET (наприклад, ESET Endpoint Security)

На автономному комп’ютері Windows у тій самій локальній мережі

1.Скопіюйте інсталятори з мережевої спільної папки на автономний комп’ютер Windows, на який потрібно інсталювати ESET PROTECT.

2.Інсталюйте пакет JDK.

3.Інсталюйте ESET PROTECT у Windows за допомогою універсального інсталятора. Під час інсталяції виберіть Активувати пізніше.

4.Активація ESET PROTECT за допомогою автономної ліцензії.

5.Розгорніть агент ESET Management на комп’ютерах в автономному середовищі за допомогою Скрипт інсталяції агента. Змініть сценарій інсталяції, щоб використовувати нову URL-адресу для пакета інсталяції агента зі спільної мережевої папки.

6.Розгорніть продукти з безпеки ESET на робочих станціях за допомогою завдання інсталяції програмного забезпечення. Клацніть <Choose package> і вкажіть спеціальну URL-адресу пакета інсталяції в локальному репозиторії.

7.Активуйте керовані робочі станції за допомогою автономної ліцензії.

8.Вимкнути ESET LiveGrid®.


important

Наполегливо рекомендуємо регулярно оновлювати автономну інфраструктуру ESET через локальний репозиторій оновлень. Регулярно оновлюйте модулі продукту з безпеки ESET. Якщо модулі не оновлюються, веб-консоль ESET PROTECT позначає комп’ютери надписом Не оновлено. Щоб вимкнути це попередження веб-консолі, клацніть комп’ютер у списку і в контекстному меню виберіть пункт Увімкнути режим без звуку.

Вказівки з оновлення ESET PROTECT доступні в розділі Оновлення компонентів ESET PROTECT в автономному середовищі.