Резервне копіювання і оновлення сервера бази даних

ESET PROTECT використовує базу даних для зберігання даних клієнта. Нижче докладно описано процедури резервного копіювання і оновлення бази даних сервера ESET PROTECT (або сервера ESMC) або бази даних MDM:

Якщо у вас немає бази даних, яку можна використовувати сервером ESET PROTECT, до інсталятора також буде додано Microsoft SQL Server Express. ESET PROTECT 9.1 Універсальний інсталятор за замовчуванням інсталює Microsoft SQL Server Express 2019.

oЯкщо ви використовуєте старіші випуски Windows (Server 2012 або SBS 2011), Microsoft SQL Server Express 2014 не інсталюватиметься за замовчуванням.

oІнсталятор автоматично генерує випадковий пароль для автентифікації бази даних (зберігається в %PROGRAMDATA%\ESET\RemoteAdministrator\Server\EraServerApplicationData\Configuration\startupconfiguration.ini).


warning

Розмір однієї реляційної бази даних у Microsoft SQL Server Express не може перевищувати 10 ГБ. Не рекомендується використовувати Microsoft SQL Server Express:

у корпоративних середовищах або великих мережах;

Якщо ESET PROTECT буде використовуватися з ESET Inspect.

Якщо у вас інстальовано старішу непідтримувану базу даних (MySQL 5.5 або MS SQL 2008/2012), оновіть базу даних до сумісної версії, перш ніж оновлювати сервер ESET PROTECT.

 

Див. також розділ щодо міграції бази даних ESET PROTECT.

Потрібно дотримуватися вказаних нижче вимог до Microsoft SQL Server.

Інсталюйте підтримувану версію Microsoft SQL Server. Під час інсталяції виберіть змішаний режим автентифікації.

Якщо у вас уже інстальовано Microsoft SQL Server, виберіть для автентифікації значення Змішаний режим (автентифікація SQL Server та Windows). Для цього виконайте вказівки з цієї статті бази знань. Якщо ви хочете використовувати для входу в Microsoft SQL Server автентифікацію Windows, виконайте дії з цієї статті бази знань.

Дозвольте підключення TCP/IP до сервера SQL Server. Для цього виконайте дії з розділу II. Дозвіл на підключення TCP/IP до бази даних SQL цієї статті бази знань.


note

Щоб налаштувати Microsoft SQL Server та керувати цим сервером (бази даних і користувачі), завантажте SQL Server Management Studio (SSMS).

Не інсталюйте SQL Server у контролері домену (наприклад, Windows SBS / Essentials). Рекомендуємо інсталювати ESET PROTECT на іншому сервері або не вибирати компонент SQL Server Express під час інсталяції (щоб запустити базу даних ESET PROTECT, потрібно скористатися наявним сервером SQL Server або MySQL Server).