База даних

Укажіть сервер бази даних і з’єднувач, який слід використовувати під час інсталяції сервера ESET PROTECT. Ви можете використовувати наявний сервер бази даних, що працює у вашому середовищі; однак він має відповідати наведеним нижче вимогам.

ESET PROTECT 9.1 Універсальний інсталятор за замовчуванням інсталює Microsoft SQL Server Express 2019.

oЯкщо ви використовуєте старіші випуски Windows (Server 2012 або SBS 2011), Microsoft SQL Server Express 2014 не інсталюватиметься за замовчуванням.

oІнсталятор автоматично генерує випадковий пароль для автентифікації бази даних (зберігається в %PROGRAMDATA%\ESET\RemoteAdministrator\Server\EraServerApplicationData\Configuration\startupconfiguration.ini).


warning

Розмір однієї реляційної бази даних у Microsoft SQL Server Express не може перевищувати 10 ГБ. Не рекомендується використовувати Microsoft SQL Server Express:

у корпоративних середовищах або великих мережах;

Якщо ESET PROTECT буде використовуватися з ESET Inspect.

Підтримувані сервери баз даних і з’єднувачі з базою даних

ESET PROTECT підтримує два типи серверів баз даних: Microsoft SQL Server i MySQL.


warning

ESET PROTECT не підтримує MariaDB. MariaDB — це база даних, що за замовчуванням використовується в більшості сучасних середовищ Linux та інсталюється разом із MySQL.

Підтримуваний сервер бази даних

Підтримувані версії бази даних

Підтримувані з’єднувачі бази даних

Microsoft SQL Server

Випуски Express і випуски, відмінні від Express

2014, 2016, 2017, 2019

Сервер SQL

SQL Server Native Client 10.0

Драйвер ODBC для SQL Server 11, 13, 17, 18

MySQL

5.6*

5.7

8.0

Версії драйвера ODBC для MySQL:

5.1, 5.2

5.3.0-5.3.10

8.0.16, 8.0.17

8.0.27 (тільки для Windows)

* Підтримку MySQL 5.6 припинено в лютому 2021 року. Рекомендуємо оновити сервер бази даних MySQL до версії 5.7 або новішої.


warning

Указані нижче версії драйвера ODBC для MySQL не підтримуються:

5.3.11 і новіших версій (5.3.x)

8.0.0-8.0.15

8.0.18 і новіших версій

Вимоги до апаратного забезпечення сервера бази даних

Див. інструкції з налаштування обладнання та розмірів.

Рекомендації в роботі

Для забезпечення найвищої продуктивності рекомендується використовувати останню підтримувану версію Microsoft SQL Server як базу даних ESET PROTECT. Хоча ESET PROTECT підтримує MySQL, використання MySQL може негативно вплинути на продуктивність системи під час обробки великих обсягів даних, зокрема панелі інструментів, виявлені об’єкти та клієнтів. Те саме обладнання з Microsoft SQL Server може обслуговувати значно більшу кількість клієнтів, ніж з MySQL.

Ви можете інсталювати сервер бази даних SQL на:

Той самий комп’ютер, на якому інстальовано сервер ESET PROTECT.

На тому ж комп’ютері, проте на окремому диску.

Спеціальний сервер для сервера бази даних SQL.

 

Якщо кількість клієнтів перевищує 10 000, рекомендується використовувати виділені комп’ютери із зарезервованими ресурсами.

База даних

Клієнт SMB

Корпоративний клієнт

Обмеження щодо клієнтів

Windows

Linux

MS SQL Express

(необов’язково)

5.000

 

MS SQL Server

Немає

 

MySQL

10.000

Додаткова інформація


warning

Сервер ESET PROTECT не використовує вбудовану функцію резервного копіювання. Настійно рекомендується створити резервну копію сервера бази даних, щоб запобігти втраті даних.

Не інсталюйте SQL Server у контролері домену (наприклад, Windows SBS / Essentials). Рекомендуємо інсталювати ESET PROTECT на іншому сервері або не вибирати компонент SQL Server Express під час інсталяції (щоб запустити базу даних ESET PROTECT, потрібно скористатися наявним сервером SQL Server або MySQL Server).

Якщо ви бажаєте використовувати спеціальний обліковий запис користувача бази даних, що матиме доступ лише до бази даних ESET PROTECT, перед інсталяцією створіть обліковий запис користувача з певними правами. Докладніші відомості наведено в розділі Спеціальний обліковий запис користувача бази даних. Крім того, вам знадобиться створити порожню базу даних для використання ESET PROTECT.

Для забезпечення належної роботи ESET PROTECT див. інструкції щодо інсталяції та налаштування MySQL для Windows і MySQL для Linux.

MS SQL Server в Linux не підтримується. Однак ви можете підключити сервер ESET PROTECT у Linux до MS SQL Server у Windows.

У разі інсталяції ESET PROTECT Server та MS SQL Server на окремі комп’ютери ви можете використовувати зашифроване підключення до бази даних.

Налаштування кластера баз даних у середовищі Windows підтримується лише для MS SQL Server, а не для MySQL.