Завдання з оновлення компонентів ESET PROTECT

Рекомендації перед оновленням

Для оновлення інфраструктури ESET PROTECT рекомендується використовувати завдання з ESET PROTECT оновлення компонентів у веб-консолі ESET PROTECT. Перед оновленням уважно ознайомтеся з наведеними тут інструкціями.


warning

Якщо на комп’ютері з веб-консоллю або сервером ESET PROTECT не вдалось оновити компоненти, під час віддаленого входу у веб-консоль можуть виникнути проблеми. Рекомендується забезпечити можливість фізичного доступу до сервера перед виконанням оновлення. Якщо фізичний доступ до сервера відсутній, переконайтеся, що ви можете ввійти на нього з віддаленого робочого столу за допомогою облікового запису адміністратора. Перед оновленням рекомендується створити резервну копію баз даних сервера ESET PROTECT та Mobile Device Connector. Щоб створити резервну копію віртуального пристрою, створіть його знімок або точну копію віртуальної машини.

Виконуєте оновлення з віртуального пристрою ESMC?

arrow_down_business Екземпляр сервера ESET PROTECT інстальовано на відмовостійкому кластері?

arrow_down_business Важливі вказівки перед оновленням проксі-сервера Apache HTTP на Microsoft Windows

arrow_down_business Важливі вказівки перед оновленням проксі-сервера Apache HTTP на віртуальному пристрої

 


important

Виконати оновлення до ESET PROTECT 9.1 можна тільки з ESMC версії 7.2 і новіших.

ESET PROTECT 9 відображає автоматичне сповіщення за наявності більш нової версії сервера ESET PROTECT.

Перед запуском оновлення створіть резервну копію таких даних:

усіх сертифікатів (центр сертифікації, сертифікат сервера та сертифікат агента).

Експортуйте свої сертифікати від Центру сертифікації зі старого сервера ESET PROTECT у файл .der і збережіть його в зовнішньому сховищі.

Експортуйте свої сертифікати однорангового вузла (для агента ESET Management, сервера ESET PROTECT) і файл .pfx з приватним ключем із сервера ESET PROTECT та збережіть їх у зовнішньому сховищі.

Ваша база даних ESMC/ESET PROTECT. Якщо у вас інстальовано старішу непідтримувану базу даних (MySQL 5.5 або MS SQL 2008/2012), оновіть базу даних до сумісної версії, перш ніж оновлювати сервер ESET PROTECT.

 

Переконайтеся, що маєте підтримувану операційну систему перед оновленням до ESET PROTECT 9.1.

Щоб оновити продукти з безпеки ESET, запустіть завдання інсталяції програми за допомогою пакета інсталятора останньої версії для інсталяції найновішої версії наявного продукту.

Рекомендована процедура оновлення

1.Оновіть ESET PROTECT Server: для завдання Оновити компоненти ESET PROTECT укажіть цільовою тільки ту машину, яка має ESET PROTECT Server.

2.Виберіть кілька клієнтських комп’ютерів (для тестового оновлення виберіть принаймні один клієнт із кожної системи/розрядності) й запустіть на них завдання Оновити компоненти ESET PROTECT.

Для обмеження навантаження на мережу рекомендується використовувати Проксі-сервер Apache HTTP (або інший прозорий проксі-сервер з увімкненим кешуванням). На тестових клієнтських комп’ютерах розпочнеться завантаження/кешування інсталяторів. Після наступного виконання завдання інсталятори буде перенесено на клієнтські комп’ютери безпосередньо з кешу.

3.Після підключення комп’ютерів із оновленим ESET Management Agent до ESET PROTECT Server продовжте оновлювати решту клієнтів.


note

Щоб оновити агенти ESET Management Agent на всіх керованих комп’ютерах у мережі, укажіть статичну групу Всі цільовою для завдання Оновити компоненти ESET PROTECT. Завдання пропускає комп’ютери, на яких уже виконується найновіший агент ESET Management.

ESET PROTECT 9.1 підтримує автоматичне оновлення агента ESET Management на керованих комп’ютерах.

Компоненти, які оновлюються автоматично:

ESET PROTECTСервер

ESET Management Агент

Веб-консоль ESET PROTECT використовується лише якщо Apache Tomcat, зокрема ESET PROTECT Virtual Appliance, було інстальовано в ОС Windows або Linux у папку за замовчуванням (наприклад: /var/lib/tomcat8/webapps/, /var/lib/tomcat7/webapps/, /var/lib/tomcat/webapps/).


warning

Обмеження для оновлення веб-консолі

oApache Tomcat не оновлюється під час оновлення веб-консолі ESET PROTECT за допомогою завдання з оновлення компонентів.

oОновлення веб-консолі ESET PROTECT не виконується, якщо Apache Tomcat встановлено в інше місце.

oЯкщо інстальовано налаштовувану версію Apache Tomcat (ручна інсталяція служби Tomcat), то подальше оновлення ESET PROTECT Web Console за допомогою універсального інсталятора або завдання «Оновлення компонентів» не підтримується.

ESET PROTECT Mobile Device Connector

Компоненти, для яких потрібне оновлення вручну:

Компоненти ESET

ESET Rogue Detection Sensor: для оновлення використовуйте завдання інсталяції програми. Окрім цього, можна інсталювати останню версію поверх попередньої версії (дотримуйтеся інструкцій з інсталяції для Windows або Linux). Якщо ви встановили RD Sensor з ESMC версії 7.2 і новіших версій, виконувати оновлення не потрібно, оскільки це остання версія RD Sensor.

Компоненти сторонніх розробників

Крім компонентів ESET, ESET PROTECT використовує сторонні компоненти, які можуть стати застарілими й потребувати оновлення вручну.

У веб-консолі ESET PROTECT натисніть Швидкі посилання > Застарілі компоненти, щоб переглянути застаріли сторонні компоненти.

Віртуальний пристрій ESET PROTECT не звітує про застарілі сторонні компоненти.

ESET PROTECT звітує про версії, старіші за ті, які вказані нижче як застарілі:

Компонент сторонніх розробників:

Версія:

Microsoft SQL Server

2019 (збірка 15.0.4223.0)1

MySQL

8.0.0.0

Операційна система2

Windows Server 2016

Apache Tomcat

9.0.62

Java

17.0

1 Визначте версію і випуск обробника бази даних SQL Server та інсталюйте найновіший сукупний пакет оновлень.

2 ESET PROTECT не звітує про застарілу операційну систему Linux.

Дотримуйтесь інструкцій з оновлення для сторонніх компонентів.

Сервер бази даних

Операційна система

Apache Tomcat

Середовище виконання Java

Проксі-сервер Apache HTTP

Виправлення неполадок

Перевірте, чи можете ви отримати доступ до репозиторія ESET PROTECT з оновленого комп’ютера.

Повторно запустити завдання з оновлення компонентів ESET PROTECT неможливо, якщо принаймні один компонент вже було оновлено.

Якщо чіткої причини проблем із запуском завдання немає, можна оновити компоненти вручну. Див. керівництво для Windows або Linux.

Щоб переглянути додаткові шляхи вирішення проблем із оновленням, див. загальну інформацію щодо усунення несправностей.