Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Інсталяція агента з використанням сервера

Щоб завершити інсталяцію агента з використанням сервера, виконайте наведені нижче кроки.

1.Введіть ім’я хоста або IP-адресу веб-консолі ESET PROTECT (такі самі, як у сервера ESET PROTECT) у полі Хост сервера. Якщо ви не використовуєте інший порт, залиште в полі Порт веб-консолі значення за замовчуванням (порт 2223). Крім того, введіть облікові дані веб-консолі в поля Ім’я користувача та Пароль. Щоб увійти як користувач домену, установіть прапорець поруч із пунктом Увійти в домен.


important

Переконайтесь, що Хост сервера відповідає принаймні одному зі значень (в ідеалі – FQDN), визначених у полі Хост пункту Сертифікат сервера. В іншому разі відобразиться помилка «Отримано недійсний сертифікат сервера». У полі «Хост» пункту «Сертифікат сервера» може використовуватися символ узагальнення (*). Це означає, що він буде працювати з будь-яким Хостом сервера.

Для інсталяцій із використанням сервера не можна використовувати користувача з двофакторною автентифікацією.

2.Коли з’явиться запит прийняти сертифікат, натисніть Так.

3.Виберіть Не створювати комп’ютер (він буде створений автоматично під час першого підключення) або Виберіть настроювану статичну групу. Якщо натиснути Вибрати настроювану статичну групу, ви зможете вибрати необхідну статичну групу зі списку наявних у ESET PROTECT. Комп’ютер буде додано до вибраної групи.

4.Укажіть папку призначення для агента ESET Management (рекомендується використовувати розташування за замовчуванням), натисніть Далі > Інсталювати.