Агент

Агент ESET Management є невід’ємною частиною ESET PROTECT. Клієнти передають дані на сервер ESET PROTECT не напряму, а через агента. Агент збирає інформацію від клієнта та надсилає її на сервер ESET PROTECT. Якщо сервер ESET PROTECT надсилає завдання клієнту, воно потрапляє до агента, який пересилає завдання до призначення. Агент ESET Management використовує новий, удосконалений протокол зв’язку.

Для спрощення розгортання захисту робочої станції до пакета ESET ManagementESET PROTECT входить відокремлений агент . Це проста універсальна служба, що відрізняється невеликим розміром і забезпечує весь обмін даними між сервером ESET PROTECT та продуктами ESET чи операційною системою. Продукти ESET передають дані не на сервер ESET PROTECT, а до агента. Клієнтські комп’ютери, на яких інстальовано агент ESET Management та які можуть обмінюватися даними із сервером ESET PROTECT, називаються «керованими». Ви можете інсталювати агента на будь-який комп’ютер, навіть якщо на ньому немає іншого програмного забезпечення ESET.

Переваги

Просте налаштування – агента можна розгорнути під час стандартної інсталяції в корпоративному середовищі.

Локальне керування безпекою – оскільки агент може зберігати кілька сценаріїв забезпечення безпеки, це дає змогу значно прискорити реакцію на виявлені об’єкти.

Керування безпекою в автономному режимі – агент може реагувати на подію, навіть якщо його не підключено до сервера ESET PROTECT.


important

Протокол обміну даними між агентом і сервером ESET PROTECT не підтримує автентифікацію. Проксі-сервер, який використовується для перенаправлення даних агента на сервер ESET PROTECT, для якого потрібна автентифікація, не працюватиме.

Якщо ви не виберете порт для веб-консолі або агента за замовчуванням, можливо, потрібно буде налаштувати брандмауер відповідним чином. В іншому разі інсталяція може закінчитися невдало.

scheme_agent_sm