Проксі-сервер Apache HTTP

Apache HTTP Proxy – це проксі-сервер, за допомогою якого можна розповсюджувати оновлення на клієнтські комп’ютери.

Щоб інсталювати Apache HTTP Proxy, ознайомтеся з інструкціями для Windows, Linux або віртуального пристрою.

Функції проксі-сервера Apache HTTP

Функція

Проксі-сервер, на якому доступна ця функція

Кешування завантажень і оновлень

Проксі-сервер Apache HTTP або інший проксі-сервер

Кешування результатів ESET Dynamic Threat Defense

Лише налаштований проксі-сервер Apache HTTP

Реплікація обміну даними між агентами ESET Management і сервером ESET PROTECT

Проксі-сервер Apache HTTP або інший проксі-сервер

Функція кешування

Apache HTTP Proxy завантажує й кешує:

оновлення модулів ESET;

пакети інсталяцій із серверів репозиторію;

оновлення компонентів продуктів.

Кешовані дані розповсюджуються клієнтам робочих станцій у вашій мережі. Кешування може значно зменшити інтернет-трафік у вашій мережі.

На відміну від інструмента «Дзеркало», який завантажує всі доступні на серверах оновлення ESET дані, Apache HTTP Proxy зменшує навантаження на мережу, завантажуючи лише ті дані, які необхідні компонентами ESET PROTECT або продуктам ESET на робочих станціях Якщо клієнт робочої станції запитує оновлення, Apache HTTP Proxy завантажує його із серверів оновлення ESET, зберігає в кеш, а потім пересилає відповідному клієнту робочої станції. Якщо інший клієнт запитує таке саме оновлення, Apache HTTP Proxy передає файли клієнту безпосередньо з кешу та не завантажує із серверів оновлення ESET додаткових даних.

Кешування для продуктів ESET для робочих станцій

Налаштування кешування агента ESET Management та робочої станції відрізняються. Агент ESET Management може керувати налаштуваннями продуктів ESET для захисту на клієнтських пристроях. Ви можете налаштувати проксі-сервер для ESET Endpoint Security:

локально в графічному інтерфейсі,

з веб-консолі ESET PROTECT, використовуючи відповідну політику (рекомендований спосіб керування налаштуваннями клієнтських пристроїв).

Кешування результатів від ESET Dynamic Threat Defense

Проксі-сервер Apache HTTP також може кешувати результати, надані ESET Dynamic Threat Defense. Для цього необхідно застосувати певну конфігурацію, яку включено в Apache HTTP Proxy від ESET. Якщо це можливо, рекомендується використовувати кешування з ESET Dynamic Threat Defense. Більш докладні відомості див. у документації служби.

Використання Apache як проксі-сервера HTTP для підключення між агентом і сервером

Правильно налаштований Apache HTTP Proxy можна використовувати для збору та пересилання даних від компонентів ESET PROTECT у віддалене сховище. Один проксі-сервер можна використовувати для кешування оновлень (рекомендується проксі-сервер Apache HTTP), а інший – для підключення між агентом і сервером. Ви можете використовувати Apache HTTP Proxy для виконання обох функцій одночасно, але в мережах, що містять більше 10 000 клієнтських машин на один проксі-сервер не рекомендується робити це. У корпоративних середовищах (що містять більше 1000 керованих комп’ютерів) рекомендується використовувати спеціальний сервер Apache HTTP Proxy.

Детальніше про Функції проксі-сервера.

Як налаштувати проксі-сервер HTTP

Щоб користуватися проксі-сервером, потрібно налаштувати ім’я хоста проксі-сервера HTTP в політиці агента (Додаткові параметри > Проксі-сервер HTTP). Для кешування та перенаправлення можна використовувати різні проксі-сервери. Перегляньте параметри політики нижче.

Глобальний проксі-сервер. Один проксі-сервер використовуватиметься для кешування завантажень і перенаправлення даних агента.

Різні проксі-сервери для служби. Для кешування та перенаправлення даних використовуватимуться різні проксі-сервери.

Проксі-сервер Apache HTTP в інфраструктурі

Нижче показано проксі-сервер (Apache HTTP), який використовується для розповсюдження хмарного трафіку ESET на всі компоненти ESET PROTECT та продукти ESET для робочих станцій.

scheme_http_proxy_noRemoteLocation

scheme_http_proxy


important

Ви можете використовувати ланцюжок проксі-серверів, щоб додати ще один проксі-сервер до віддаленого сховища. Зауважте, що ESET PROTECT не може використовувати такі ланцюжки, якщо проксі-сервери вимагають автентифікації. Ви можете використовувати власний прозорий проксі-сервер, однак він може потребувати додаткового налаштування.

scheme_http_proxy_chaining


note

Для автономних оновлень ядра виявлення використовуйте інструмент «Дзеркало» (доступний для Windows і Linux) замість проксі-сервера HTTP Apache.