ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Instalace/Aktualizace/Migrace

ESET PROTECT On-Prem je aplikace, která umožňuje spravovat bezpečnostní řešení ESET na klientských stanicích a serverech v síťovém prostředí z jednoho centrálního místa. Prostřednictvím ESET PROTECT On-Prem můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a detekce v síti.

ESET PROTECT On-Prem neposkytuje sám o sobě ochranu proti škodlivému kódu. Ochrana vašeho prostředí závisí na přítomnosti bezpečnostního řešení ESET, jako je ESET Endpoint Security na koncových zařízeních nebo ESET Server Security pro Windows na serverech.


important

Od verze 11.0 byl ESET PROTECT přejmenován na ESET PROTECT On-Prem.

ESET PROTECT On-Prem je založen na těchto principech:

Centrální správa – celou svou síť můžete konfigurovat i sledovat z jednoho místa,

Škálovatelnost – systém můžete nasadit v malých sítích stejně tak je navržen pro běh ve velkých podnikových prostředích. Snadno ESET PROTECT On-Prem upravíte vaší rostoucí infrastruktuře.

ESET PROTECT On-Prem podporuje novou generaci bezpečnostních produktů ESET, zároveň však poskytuje částečnou zpětnou kompatibilitu pro starší verze produktů.

Tato část nápovědy k ESET PROTECT On-Prem vás seznámí instalací, stejně tak jsou v ní uvedeny postupy pro aktualizaci. Doporučujeme vám nejprve prostudovat níže uvedené kapitoly:

Architektura ESET PROTECT On-Prem

Instalační scénáře

Aktualizační scénáře

Migrační scénáře

Způsoby odinstalace

Správa licence

Vzdálené nasazení a nasazení Agenta prostřednictvím GPO nebo SCCM

První kroky po instalaci ESET PROTECT On-Prem

Administrátorská příručka