ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Instalace/Aktualizace/Migrace

ESET PROTECT On-Prem je aplikace navržená pro správu bezpečnostních produkty ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti. Prostřednictvím ESET PROTECT On-Prem můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a detekce v síti.

ESET PROTECT On-Prem neposkytuje sám o sobě ochranu proti škodlivému kódu. V závislosti na platformě se může jednat například o ESET Endpoint Security pro ochranu stanic a mobilních zařízení nebo ESET Server Security pro Windows serverů.


important

Od verze 11.0 byl ESET PROTECT přejmenován na ESET PROTECT On-Prem.

ESET PROTECT On-Prem je založen na těchto principech:

Centrální správa – celou svou síť můžete konfigurovat i sledovat z jednoho místa,

Škálovatelnost – systém můžete nasadit v malých sítích stejně tak je navržen pro běh ve velkých podnikových prostředích. Snadno ESET PROTECT On-Prem upravíte vaší rostoucí infrastruktuře.

ESET PROTECT On-Prem podporuje novou generaci bezpečnostních produktů ESET, zároveň však poskytuje částečnou zpětnou kompatibilitu pro starší verze produktů.

Tato část nápovědy k ESET PROTECT On-Prem vás seznámí instalací, stejně tak jsou v ní uvedeny postupy pro aktualizaci. Doporučujeme vám nejprve prostudovat níže uvedené kapitoly:

Architektura ESET PROTECT On-Prem

Instalační scénáře

Aktualizační scénáře

Migrační scénáře

Způsoby odinstalace

Správa licence

Vzdálené nasazení a nasazení Agenta prostřednictvím GPO nebo SCCM

První kroky po instalaci ESET PROTECT On-Prem

Administrátorská příručka