ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Změna názvu nebo IP adresy ESET PROTECT Serveru

Pro změnu názvu nebo IP adresy ESET PROTECT Serveru postupujte podle následujících kroků:

1.Pokud ESET PROTECT server používá certifikát, který je vázán na konkrétní název nebo IP adresu, vytvořte nový serverový certifikát s informací o IP adrese nebo názvu nového serveru. V případě, že máte hvězdičkový (*) certifikát, přejděte rovnou na krok 3. Při generování nového certifikátu do pole adresa zadejte stávající informace a dále nový název, resp. novou IP adresu. Jednotlivé údaje oddělte čárkou.

2.Certifikát podepište pomocí vestavěné ESET PROTECT certifikační autority.

3.Create a policy changing the client connections to the new IP address or hostname (preferably the IP address), but include a second (alternative) connection to the old IP address or hostname to give the ESET Management Agent a chance to connect to both servers. Pro více informací přejděte do kapitoly Vytvoření politiky pro ESET Management Agenta, aby se připojoval na nový ESET PROTECT Server.

4.Politiku přiřaďte všem zařízením a vyčkejte, až si ji všichni ESET Management Agenti převezmou. ESET Management Agenti budou chtít primárně replikovat data novému serveru (zatím nedostupnému), ale protože jste v politice ponechali informace o původním serveru, stále zůstanou připojeni.

5.V hlavním menu přejděte do sekce Další > Nastavení a upravte jej tak, aby server používal nový certifikát.

6.Restartujte službu ESET PROTECT Server a změňte název/IP adresu serveru.

Podrobné informace o změně IP adresy ESET PROTECT Serveru naleznete v Databázi znalostí.