ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Instalace/Aktualizace/Migrace

ESET PROTECT je aplikace navržená pro správu bezpečnostních produkty ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti. Prostřednictvím ESET PROTECT můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a detekce v síti.

ESET PROTECT neposkytuje sám o sobě ochranu proti škodlivému kódu. V závislosti na platformě se může jednat například o ESET Endpoint Security pro ochranu stanic a mobilních zařízení nebo ESET Server Security pro Windows serverů.

ESET PROTECT je založen na těchto principech:

Centrální správa – celou svou síť můžete konfigurovat i sledovat z jednoho místa,

Škálovatelnost – systém můžete nasadit v malých sítích stejně tak je navržen pro běh ve velkých podnikových prostředích. Snadno ESET PROTECT upravíte vaší rostoucí infrastruktuře.

ESET PROTECT podporuje novou generaci bezpečnostních produktů ESET, zároveň však poskytuje částečnou zpětnou kompatibilitu pro starší verze produktů.

Tato část nápovědy k ESET PROTECT vás seznámí instalací, stejně tak jsou v ní uvedeny postupy pro aktualizaci. Doporučujeme vám nejprve prostudovat níže uvedené kapitoly:

Architektura ESET PROTECT

Možnosti instalace

Aktualizační scénáře

Aktualizační scénáře

Způsoby odinstalace

Správa licence

Vzdálené nasazení a nasazení Agenta prostřednictvím GPO nebo SCCM

První kroky po instalaci ESET PROTECT

Administrátorská příručka