Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Про довідку

Цей посібник з інсталяції містить допоміжні інструкції щодо інсталяції й оновлення ESET PROTECT.

Щоб забезпечити узгодженість і уникнути плутанини, у цьому посібнику використовується термінологія на основі назв параметрів ESET PROTECT. Ми також використовуємо набір символів для позначення тем, що становлять особливий інтерес або є особливо важливими.


note

Примітки можуть містити важливу інформацію, зокрема інформацію щодо певних функцій або посилання на пов’язані теми.


important

Ця інформація потребує вашої уваги. Слід уважно ознайомитися з нею. Зазвичай це певна некритична, але важлива інформація.


warning

Із цією критично важливою інформацією потрібно дуже уважно ознайомитися. Попередження спеціально призначені, щоб утримати вас від потенційно небезпечних помилок. Ви маєте в повному обсязі усвідомити інформацію, наведену в дужках попередження, оскільки це стосується вразливих параметрів системи або високого ризику.


example

Приклад сценарію з описом конкретної ситуації користувача, яка стосується теми з цим прикладом. Приклади використовуються для додаткового пояснення складних тем.

Позначення

Значення

Жирний текст

Назви елементів інтерфейсу, наприклад полів і кнопок опцій.

Текст курсивом

Заповнювачі для інформації, яку ви вказуєте. Наприклад, назва файлу або шлях означають, що ви ввели фактичну назву файлу або шлях.

Текст шрифтом Courier New

Зразки кодів і команд.

Гіперпосилання

Елемент для швидкого й легкого доступу до перехресних посилань і зовнішніх розташувань в Інтернеті. Гіперпосилання виділені синім кольором і можуть бути підкреслені.

%ProgramFiles%

Каталог системи Windows, у якому зберігаються інстальовані програми Windows та інших розробників.

Онлайн-довідка — основне джерело інформації. Остання версія онлайн-довідки автоматично відображатиметься за наявності робочого підключення до Інтернету. На сторінках онлайн-довідки ESET PROTECT розміщено чотири активні вкладки вгорі навігаційного заголовка: Інсталяція або оновлення, Адміністрування, Розгортання віртуального пристрою та Посібник SMB.

Теми в цьому керівництві розподілені між кількома розділами й підрозділами. Щоб знайти потрібну інформацію, скористайтеся полем "Пошук" угорі.


important

Коли ви відкриєте посібник користувача на панелі навігації вгорі сторінки, пошук виконуватиметься лише по вмісту посібника. Наприклад, якщо ви відкриєте посібник «Адміністратор», теми з посібників «Інсталяція або оновлення» та «Розгортання віртуального пристрою» не включатимуться в результати пошуку.

 

У базі знань ESET є відповіді на найбільш поширені питання, а також рекомендовані рішення різних проблем. Регулярне оновлення, яке виконують технічні спеціалісти ESET, робить базу знань найефективнішим інструментом для вирішення різноманітних проблем.

На форумі ESET користувачі ESET можуть легко знайти довідкову інформацію або допомогти іншим користувачам. На форумі можна звернутися за допомогою для вирішення будь-яких проблем або поставити будь-які питання, пов’язані з продуктами ESET.