ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Sorun giderme

ESET PROTECT, çeşitli üçüncü taraf araçlarını kullanan ve birçok işletim sistemi platformunu destekleyen karmaşık bir ürün olduğundan, sorun giderme işlemleri yapmanızı gerektirecek problemlerle karşılaşmanız olasıdır.

ESET belgeleri, ESET PROTECT sorun gidermeye ilişkin çeşitli yöntemler içerir. ESET PROTECT ile ilgili genel sorunlardan bazılarını çözümlemek için Genel yükleme sorunlarıyla ilgili cevaplar bölümüne bakın. Ayrıca ESET kurumsal ürünleri için bilinen konulara da bakın.

Sorununuzu çözemiyor musunuz?

Her ESET PROTECT bileşeninin, az ya da çok ayrıntılı olacak şekilde yapılandırılabilen bir günlük dosyası vardır. Hataları belirlemek için, karşılaştığınız sorunu açıklayabilecek olan günlükleri inceleyin.

Her bileşenin günlük kaydı ayrıntı düzeyi kendi ilkesinde > Gelişmiş Ayarlar > Günlüğe kaydetme > Sunucu günlüğü ayrıntı seviyesi - Toplanacak ve günlüğe kaydedilecek olan bilgilerin düzeyini belirlemek için İzleme'den (bilgi amaçlı) Önemli'ye (en önemli bilgiler) kadar günlük detayını ayarlayabilirsiniz.

oESET Management Agent ilkesi ayarlanmıştır - İlkenin yürürlüğe girmesi için cihaza uygulanması gerekir. trace.log dosyasında tam ESET Management Agent günlük kaydını etkinleştirmek için, uzantısı olmayan traceAll adlı bir dummy dosyasını trace.log olarak aynı klasörde oluşturun ve bilgisayarı yeniden başlatın (ESET Management Agent hizmetini yeniden başlatmak için).

oESET PROTECT Sunucu Ayarları

oESET Mobile Device Connector ilkesi - İlkenin yürürlüğe girmesi için cihaza uygulanması gerekir. Ayrıca MDM sorun giderme bölümüne de bakabilirsiniz.

Sorunu çözemiyorsanız, ESET Güvenlik Forumu'nu ziyaret edebilir ve karşı karşıya kalabileceğiniz sorunlar hakkında bilgi edinmek için ESET topluluğuna danışabilirsiniz.

ESET Teknik Destek ekibiyle iletişim kurmak için ESET Log Collector veya Tanılama Aracı'nı kullanarak günlük dosyalarını toplamanız istenebilir. Müşteri desteği hizmet talebinizi hızlandırmak için destek birimi ile iletişim kurarken günlükleri eklemenizi kesinlikle öneririz.