Аварійне відновлення віртуального пристрою ESET PROTECT

Якщо сталася надзвичайна подія, і ваш віртуальний пристрій ESET PROTECT вийшов із ладу, і ви не можете запустити його знову, або він був видалений або іншим чином знищений, ви можете скористатися процедурою аварійного відновлення.


note

Для успішного відновлення необхідно, щоб у вас була резервна копія бази даних віртуального пристрою ESET PROTECT.

1.Завантажте останню версію protect_appliance.ova або protect_appliance.vhd.zip, якщо ви використовуєте Microsoft Hyper-V. Перевага цієї процедури відновлення полягає в тому, що віртуальний пристрій ESET PROTECT буде оновлено.

2.Розгорніть новий віртуальний пристрій ESET PROTECT, проте на налаштовуйте його. Відповідні інструкції див. в описі процесу розгортання пристрою ESET PROTECT.

3.Увімкніть Webmin, щоб мати змогу передати файл резервної копії MySQL. Більш докладну інформацію про це див. в розділі Увімкнути/вимкнути віддалений доступ.

4.Відновіть базу даних із останнього файлу резервної копії, який ви маєте, дотримуйтеся інструкцій, описаних у розділі Відновлення бази даних.

5.Налаштуйте новий розгорнутий віртуальний пристрій ESET PROTECT із відновленою базою даних так само, як і попередній віртуальний пристрій. Більш докладні відомості див. в розділі щодо конфігурації віртуального пристрою ESET PROTECT.