Консоль керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT

Після успішного розгортання віртуального пристрою ESET PROTECT відкрийте вікно термінала віртуальної машини. З’явиться екран із основною інформацією про віртуальний пристрій ESET PROTECT і його статус. Це основний екран віртуального пристрою ESET PROTECT. Тут можна ввійти на консоль керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT (також відому під назвою режим керування). Для цього потрібно натиснути клавішу ENTER на клавіатурі. Щоб увійти в режим керування, уведіть пароль, указаний під час налаштування віртуального пристроюESET PROTECT і двічі натисніть клавішу ENTER. Якщо ви ще не налаштували віртуальний пристрій ESET PROTECT, можете використовувати пароль за замовчуванням (eraadmin) для входу в режим керування.

Після входу на консоль керування віртуального пристрою ESET PROTECT будуть доступні такі елементи конфігурації/керування:

Установка статичної IP-адреси

Увімкнення/вимкнення віддаленого доступу

Резервне копіювання бази даних

Відновлення бази даних

Скидання після повернення до стану знімка

Витягування бази даних з іншого сервера

Зміна пароля віртуальної машини

Зміна пароля бази даних

Повторний вхід до домену

Налаштування домену

Скидання параметрів до початкового стану


important

Наявність наведених вище елементів може залежати від етапу впровадження віртуального пристрою й налаштовуваного типу пристрою ESET PROTECT.

Перезапустити систему: якщо потрібно перезапустити віртуальний пристрій ESET PROTECT

Вимкнути систему : якщо вам необхідно вимкнути віртуальний пристрій ESET PROTECT

Заблокувати екран: заблокуйте екран, щоб інші користувачі не могли використовувати ваш віртуальний пристрій ESET PROTECT і отримати доступ до файлів на ньому. Окрім того, можна заблокувати екран за допомогою клавіші Esc (це буде ще скоріше). Режим керування закриється, і ви побачите основний екран віртуального пристрою ESET PROTECT.

Вийти в термінал: скористайтеся цим параметром для доступу до терміналу операційної системи. Він дозволяє закрити консоль керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT і увійти в термінал. Щоб повернутися з терміналу на головний екран віртуального пристрою ESET PROTECT, уведіть exit і натисніть клавішу ENTER (можна також скористатися командою logout, яка діє ідентично).