Резервне копіювання бази даних

Резервне копіювання — неодмінна складова надійної стратегії аварійного відновлення. Функція Резервне копіювання бази даних дозволяє створювати резервні копії бази даних ESET PROTECT і зберігати їх у файл резервної копії MySQL era-backup.sql у кореневій папці.


note

Альтернативою резервному копіюванню бази даних є створення знімків віртуальної машини. У ній у незмінному вигляді міститься віртуальний пристрій ESET PROTECT, усі його параметри, а також база даних ESET PROTECT. Проте, якщо ви віднолюватимете знімок віртуальної машини, необхідно буде запустити Скидання після повернення до стану знімка.


important

Рекомендуємо регулярно створювати резервну копію бази даних ESET PROTECT і зберігати файл резервної копії в зовнішньому сховищі. Це важливо, оскільки ви будете мати копію всієї бази даних ESET PROTECT, яка в разі виникнення аварійної ситуації зберігатиметься в іншому місці (а не локально на вашому віртуальному пристрої ESET PROTECT). Наприклад, можливі ситуації, коли ваш віртуальний пристрій ESET PROTECT вийде з ладу, буде видалений або будь-яким іншим чином знищений. За наявності актуальної резервної копії бази даних ESET PROTECT можна буде відновити віртуальний пристрій ESET PROTECT. Відновлений віртуальний пристрій матиме стан, який він мав до виникнення аварійної ситуації. Ця процедура детально описана в розділі про аварійне відновлення віртуального пристрою ESET PROTECT.

1.Увійдіть у режим керування. Для цього введіть пароль і двічі натисніть клавішу ENTER. За допомогою клавіш зі стрілками виберіть Резервне копіювання бази даних і натисніть клавішу ENTER.

backup_db

2.Перед запуском резервного копіювання бази даних потрібно буде ввести пароль суперкористувача бази даних.


note

Якщо ви не пам’ятаєте пароль суперкористувача бази даних, можна змінити його й знову запустити резервне копіювання бази даних.

backup_db_02


warning

Цей процес може тривати від кількох секунд до кількох годин залежно від розміру бази даних.

Під час резервного копіювання бази даних сервер ESET PROTECT зупиняється, щоб забезпечити узгодженість даних.


note

Завжди перевіряйте, чи є на екрані повідомлення про помилки. За наявності повідомлень про помилки резервне копіювання бази даних не можна вважати успішно завершеним. Спробуйте знову запустити резервне копіювання бази даних.

Резервна копія бази даних міститься у цьому файлі: /root/era-backup.sql


important

Файл резервної копії слід завантажувати за допомогою диспетчера файлів Webmin в безпечне розташування.