System

V této části můžete konfigurovat některé moduly systému:

Bootup and Shutdown – prostřednictvím tohoto modulu můžete spravovat služby, modifikovat je, spustit/zastavit/restartovat služby jednotlivě nebo hromadně. Vytvářet a upravovat můžete rovněž skripty spouštěné při startu nebo vypínání systému. V dolní části stránky se nachází tlačítka pro restart nebo vypnutí virtuálního počítače s ESET PROTECT.

module_system

Change Passwords – v této části můžete změnit hesla jednotlivých uživatelů operačního systému.


important

Tuto možnost nepoužívejte, pokud chcete změnit heslo pro přístup do virtuálního stroje, případně heslo databázového uživatele. K tomuto účelu využijte v konzole pro správu ESET PROTECT možnost Change VM password nebo Change database password.

Running Processes – prostřednictvím tohoto Webmin modulu si můžete spravovat všechny běžící procesy. Běžící procesy v systému si můžete zobrazit, ukončit je, změnit jejich priroritu, případně spustit další.

Software Package Updates – tento modul zobrazuje seznam dostupných aktualizací a přímo z něj můžete aktualizovat vybrané/všechny balíčky.

System Logs – v této části si můžete zobrazit systémové protokoly a případně zde můžete změnit umístění pro ukládání protokolů.