Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Пристрій ESET PROTECT Server

Це сторінка конфігурації пристрою ESET PROTECT Server. Вона складається з двох розділів: Програма й Властивості мережі. Заповніть усі обов’язкові поля (позначені червоним кольором). За потреби вкажіть додаткові параметри конфігурації.


note

У віртуальному пристрої ESET PROTECT цього типу виконується ESET PROTECT Server на виділеній віртуальній машині. Ця конфігурація рекомендується як для мереж малих компаній, так і для мереж корпоративного класу.

Обов’язкові поля конфігурації для пристрою ESET PROTECT Server:

Password: цей пароль важливий, оскільки він буде використовуватися для віртуальної машини, бази даних ESET PROTECT, центра сертифікації ESET PROTECT Server і ESET PROTECT Web Console.


note

Користувачем веб-консолі за замовчуванням є Administrator.

config_server_va

Необов’язкові поля конфігурації

Хоча додаткові параметри не є обов’язковими, рекомендуємо їх вказати. Зокрема, це дані про домен, контролер домену, облікові дані адміністратора домену тощо. Ці дані стануть в пригоді для виконання певних операцій із доменами (наприклад, синхронізація).

enable_http_forward_proxy

Збільшити зображення

Також можна включити ESET Bridge для кешування оновлень. Для інсталяції проксі-сервера ESET Bridge поставте прапорець Enable ESET Bridge Proxy, створіть і застосуйте політики (під назвою Використання проксі-сервера HTTP, що застосовуються до групи Усі) для таких продуктів:

oESET Endpoint для Windows

oРобоча станція ESET для macOS і Linux

oESET Management Агент

oESET File Security для Windows Server (6+)

oESET Server Security для Windows (8+)

oESET Shared Local Cache

Політика вмикає проксі-сервер HTTP для відповідних продуктів. За замовчуванням хост проксі-сервера використовує локальну IP-адресу ESET PROTECT Server на порту 3128. Аутентифікацію вимкнуто. Ці параметри можна скопіювати до інших політик, щоб налаштувати інші продукти.

Кешування трафіку HTTPS увімкнено за замовчуванням:

oПолітика ESET Bridge містить сертифікат HTTPS і ввімкнено перемикач Кешувати трафік HTTPS.

oПолітика Використання HTTP Proxy для робочої станції ESET для Windows містить центр сертифікації для кешування трафіку HTTPS.

Використання проксі-сервера HTTP може суттєво зменшити навантаження на смугу пропускання під час завантаження даних з Інтернету й пришвидшити завантаження оновлень продукту. Якщо вам потрібно керувати більш ніж 37 комп’ютерами з ESET PROTECT, рекомендуємо поставити прапорець Enable ESET Bridge Proxy.

Ви можете інсталювати й налаштувати ESET Bridge пізніше або налаштувати інший HTTP-проксі, наприклад Apache HTTP Proxy.

Виконати оновлення операційної системи: оновіть операційну систему під час розгортання віртуального пристрою (увімкнуто за замовчуванням).

Властивості мережі

Прокрутіть униз, щоб указати такі властивості мережі: IP-адреса в мережі, Маска мережі, Шлюз за замовчуванням, DNS1, DNS2. Усі поля є необов’язковими.

Підключення віртуального пристрою ESET PROTECT до домену

Під час початкового налаштування можна налаштувати запуск віртуального пристрою ESET PROTECT в домені. Нижче вказано обов’язкові параметри для використання віртуального пристрою ESET PROTECT в домені:

Windows workgroup: робоча група або ім’я домену NETBIOS для цього сервера, наприклад DOMAIN.

Windows domain: домен цього сервера, наприклад domain.com.

Windows domain controller: контролер домену для цього сервера. Уведіть повне доменне ім’я (FQDN) контролера домену.

Windows domain administrator: обліковий запис, що використовується для підключення до домену.

Windows domain administrator password: пароль адміністратора, що використовується для підключення до домену.

DNS1: сервер доменних імен для цієї віртуальної машини. Уведіть IP-адресу або контролер домену.

Перевірте вказані параметри конфігурації. Переконайтеся, що конфігурація правильна, оскільки в неї неможливо буде вносити подальші зміни.

 

Установіть прапорець I accept the terms of the application End User License Agreement and acknowledge the Privacy Policy (Приймаю умови ліцензійної угоди й політики конфіденційності щодо цієї програми). Див. розділ Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (EULA), умови використання й політика конфіденційності для продуктів ESET.

Після того, як ви клацнете Submit, з’явиться така інформація:

va_server_config_after_submit


note

Не оновлюйте цю сторінку у веб-браузері. Закрийте вкладку й перейдіть до вікна консолі віртуального пристрою ESET PROTECT.

У вікні консолі віртуального пристрою ESET PROTECT відображатиметься інформація про стан. Зокрема, це версії компонента ESET PROTECT, а також ім’я хоста й номер порту ESET PROTECT Server сервер. Указано також адресу ESET PROTECT Web Console у форматі https://[hostname] and https://[IP address].

va_server_console_window_configured


important

Перед розгортанням і підключенням перших агентів ESET Management рекомендуємо створити знімок або резервну копію віртуальної машини.

Уведіть адресу ESET PROTECT Web Console (як показано вище) у веб-браузер і увійдіть у ESET PROTECT Web Console. Скоріше за все, у вас буде інше ім’я хоста й інша IP-адреса. Указані вище дані наведено виключно для прикладу. Після входу в систему можна розпочати використання ESET PROTECT.


note

Після першого входу в ESET PROTECT Web Console рекомендуємо запустити завдання клієнта оновлення операційної системи на комп’ютері з інстальованим ESET PROTECT.