Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

ESET PROTECT Віртуальний пристрій

Віртуальний пристрій ESET PROTECT (ВП ESET PROTECT) доступний для користувачів, які планують запускати ESET PROTECT у віртуалізованому середовищі. Окрім того, віртуальний пристрій ESET PROTECT спрощує розгортання ESET PROTECT й дозволяє виконати його швидше, ніж універсальний інсталятор або пакети інсталяції компонента.

ВП ESET PROTECT можна розгорнути в більшості віртуальних середовищ. Він підтримує автономні гіпервізори (для роботи на апаратному рівні) (VMware vSphere/ESXi і Microsoft Hyper-V), а також розміщені гіпервізори, які зазвичай виконується в операційних системах робочих станцій (VMware Workstation, VMware Player і Oracle VirtualBox). Повний список див. за посиланням Підтримувані гіпервізори.

У цьому посібнику детально описано розгортання й керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT, зокрема його новими функціями:

Консоль керування віртуальними пристроями ESET PROTECT — це простий текстовий інтерфейс користувача на основі основного меню. Інтерфейс допоможе вам виконувати текстові команди, пропонуючи вказати значення, коли це буде потрібно. Навіть користувачі, які не мають потрібного досвіду роботи з CentOS 7 або іншими операційними системами Linux, можуть легко використовувати віртуальний пристрій ESET PROTECT й керувати ним. Деякі важливі функції:

oЗадати статичну IP-адресу: укажіть IP-адресу вручну, якщо віртуальному пристрою ESET PROTECT не призначено IP-адресу сервером DHCP.

oВитягти базу даних з іншого сервера: якщо потрібно оновити або перенести віртуальний пристрій ESET PROTECT.

oРезервне копіювання й відновлення бази даних ESET PROTECT: ці функції важливі для реалізації стратегії аварійного відновлення. Їх можна використовувати в разі виникнення проблем із віртуальним пристроєм ESET PROTECT.

oСкидання параметрів до початкового стану: відновлює стан пристрою до того стану, який він мав щойно після розгортання. Це може стати в пригоді, якщо у вас є проблеми з віртуальним пристроєм ESET PROTECT. Створіть резервну копію бази даних, щоб уникнути втрати даних.

Інтерфейс керування Webmin: сторонній веб-інтерфейс, який спрощує керування системою Linux. Він забезпечує зручність віддаленого керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT із веб-браузера через зрозумілий інтерфейс. У цьому документі описані найважливіші модулі Webmin.