Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Налаштування домену

Зазвичай підключення домену не вдається виконати через неправильне налаштування файлів віртуального пристрою ESET PROTECT. Configure Domain дозволяє змінювати файли конфігурації, щоб ви могли внести до них певні параметри вашого середовища. Доступні такі файли конфігурації:

Назва файлу

Опис

/etc/hosts

Файл Hosts має забезпечувати правильне зіставлення з іменем контролера домену та його IP-адресою.

/etc/krb5.conf

Файл конфігурації Kerberos має бути згенерований правильно. Перевірте, що kinit <user-from-domain> працює.

/etc/ntp.conf

У файлі конфігурації NTP має бути запис для регулярних оновлень із контролера домену.

/etc/samba/smb.conf

Файл конфігурації Samba має бути згенерований правильно.

Ці файли попередньо налаштовані й потребують внесення мінімальних змін під час визначення імені домену, наприклад, імені контролера домену, імені сервера DNS тощо.

1.Увійдіть у режим керування. Для цього введіть пароль і двічі натисніть клавішу ENTER. За допомогою клавіш зі стрілками виберіть Configure domain і натисніть клавішу ENTER.


note

Ця процедура потребує певних навичок, тому ми рекомендуємо її лише для досвідчених адміністраторів.

configure_domain

2.Натисніть клавішу ENTER, щоб змінити перший файл конфігурації.

3.Натисніть сполучення клавіш Ctrl+X, щоб закрити текстовий редактор. З’явиться запит на збереження змін. Натисніть Y, щоб зберегти їх, або N, щоб не зберігати їх. Якщо ви не внесли жодних змін, тестовій редактор просто закриється. Щоб внести подальші зміни, не натискайте Ctrl+X; замість цього натисніть сполучення клавіш Ctrl+C, щоб скасувати запит і повернутися до текстового редактора. Приклади внесення змін до файлів конфігурації див. в цій статті бази знань.


note

Див. /root/help-with-domain.txt на віртуальному пристрої ESET PROTECT. Найпростіший спосіб — знайти help-with-domain.txt в диспетчері файлів Webmin. Для перегляду файлу довідки також можна скористатися командою nano help-with-domain.txt.

Якщо ви не маєте навичок роботи в Linux і терміналі, можна налаштувати підключення до домену (Kerberos, NTP або параметри мережі через Samba — протокол спільного доступу до файлів Windows) за допомогою Webmin.

4.Після завершення налаштування домену виберіть Rejoin Domain (Заново підключитися до домену) й введіть ім’я адміністратора й пароль для підключення до домену.