ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Sistem

Bu bölümde bir dizi Sistem modülünü yapılandırabilirsiniz.

Önyükle ve Kapat - Hizmetleri yönetmenize, her hizmeti ayrı ayrı veya birden fazlasını tek seferde değiştirmenize, Başlatmanıza/Durdurmanıza/Yeniden Başlatmanıza olanak tanır. Ayrıca, önyükleme ve kapatma sırasında çalışan betikler oluşturabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. Sayfanın alt kısmındaki düğmeleri kullanarak ESET PROTECT VM'yi Yeniden Başlat veya Kapat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

module_system

Parola Değiştir - VM'nin işletim sistemi kullanıcı parolalarını değiştirmenize olanak tanır.


important

ESET PROTECT VA veya ESET PROTECT veri tabanı parolalarını değiştirmek için bu seçeneği kullanmayın; ESET PROTECT VM Appliance Yönetim Konsolu'ndaki VM parolasını değiştir veya Veri tabanı parolasını değiştir seçeneklerini kullanın.

Çalışan İşlemler - Sisteminizdeki tüm Çalışan işlemleri Webmin ile yönetebilirsiniz. Bu modül, sisteminizdeki işlemleri görüntülemek, sonlandırmak, yeniden önceliklendirmek ve çalıştırmak için kullanılabilir.

Yazılım Paketi Güncellemeleri - Mevcut güncellemeleri gösterir ve tüm paketleri ya da seçili olanları güncellemenize olanak tanır.

Sistem Günlükleri - Bunu, sisteminizdeki günlük dosyalarını görüntülemek ve gerekirse günlük iletilerinin kaydedildiği konumu değiştirmek için kullanın.