ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

ESET PROTECT

ESET PROTECT Modülü, önceden tanımlanmış belirli komutları çalıştırmanıza, çoğunlukla ESET PROTECT sertifikalarını onarmanıza, Tanılama aracı çalıştırmanıza veya ESET PROTECT Server parolasını sıfırlamanıza olanak tanır.

Run Diagnostic Tool - Günlükleri ve bilgileri sistemden ayıklamak için bu düğmeyi tıklatın. Günlükler, ESET PROTECTServer ve ESET Management Agent için dışa aktarılır. .zip formatında sıkıştırılmış, dışa aktarılan tanı amaçlı günlük dosyalarını bulmak ve indirmek için Dosya Yöneticisi modülünü kullanabilirsiniz.

diagnostic_tool

Reset ESET PROTECT Server Administrator Password - ESET PROTECT Server parolanızı unutursanız veya parolayı sadece sıfırlamak isterseniz, ESET PROTECT Server Administrator hesabının yeni parolasını girin ve komutu çalıştırmak için düğmeye basın.

reset_srv_admin_psw

Repair ESET PROTECT Server Certificate - ESET PROTECT Server sertifikasını yeni PFX/PKCS12 sertifikası ile onarır. Ataş simgesini tıklatarak ESET PROTECT Server PFX veya PKCS12 sertifika dosyasını bulun ve ardından 'ı tıklatın. ESET PROTECT Server sertifika parolasını girin ve komutu çalıştırmak için düğmeye basın.

repair_srv_cert

Repair ESET PROTECT Server Certification Authority - ESET PROTECT Server sertifika yetkilisini DER sertifikası ile onarır. Ataş simgesini tıklatarak CA .der sertifika dosyasını bulun ve ardından düğmesini tıklatın.

repair_srv_ca_cert

Repair ESET Management Agent Connection - ESET Management Agent bağlantısını ESET PROTECT Server'a onarın. ESET PROTECT Server Ana bilgisayar adı ve bağlantı noktası numarasını girin ve ardından komutu çalıştırmak için düğmeye basın.

repair_agent_connection

Repair ESET Management Agent Certificate - ESET Management Agent sertifikasını yeni PFX/PKCS12 sertifikası ile onarır. Ataş simgesini tıklatarak ESET Management Agent PFX veya PKCS12 sertifika dosyasını bulun ve ardından 'ı tıklatın. ESET Management Agent sertifika parolasını girin ve komutu çalıştırmak için düğmeye basın.


important

Sertifika parolası şu karakterleri içeremez: " \ Bu karakterler Agent'ın başlatılması sırasında ciddi hatalara neden olabilir.

repair_agent_cert

Repair ESET Management Agent Certification Authority - ESET Management Agent sertifika yetkilisini DER sertifikası ile onarır. Ataş simgesini tıklatarak CA .der sertifika dosyasını bulun ve ardından düğmesini tıklatın.

repair_agent_ca_cert

Edit Apache Tomcat server.xml - Web Konsolu HTTPS sertifikalarını ve şifre algoritmalarını değiştirmek için Apache Tomcat server.xml yapılandırma dosyasını düzenleyebilirsiniz. Düğmeye bastığınızda, /etc/tomcat/server.xml dosyasını düzenlemenize imkan veren bir metin düzenleyici açılır. Değişiklikleri kaydetmek için Kaydet düğmesini tıklatın. Yeniden başlatma gerekirse otomatik olarak yapılır. Yaptığınız değişiklikleri kaydetmek istemiyorsanız Komutlara dön seçeneğini tıklatın.

edit_apache_tomcat