Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Створення нового екземпляра ESET PROTECT з використанням ESET Business Account

Попередні вимоги відсутні

Обліковий запис суперкористувача в ESET Business Account або ESET MSP Administrator.

Дійсна ліцензія для ESET PROTECT.


important

Якщо одну адресу електронної пошти зареєстровано для облікових записів EBA і EMA2, ESET PROTECT можна активувати тільки з одного з них. Обліковий запис (EBA або EMA2), який ви виберете для створення екземпляра ESET PROTECT, буде єдиним обліковим записом, який можна буде використовувати для активації або видалення екземпляра.


note

Наведені нижче кроки призначено для користувачів ESET Business Account. Якщо у вас є обліковий запис MSP, дотримуйтесь інструкцій зактивації ESET PROTECT в онлайн-довідці ESET MSP Administrator.

1.Відкрийте ESET Business Account та увійдіть у систему (або створіть новий обліковий запис).

2.Виберіть Ліцензії > Ввести ліцензійний ключ.

eba_welcome

3.У вікні Додати ліцензію введіть ліцензійний ключ ESET PROTECT та натисніть Додати ліцензію.

eba_add_license

4.Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням (якщо ви не отримаєте його, дотримуйтесь інструкцій зі статті бази знань). Натисніть Перевірити ліцензію.

eba_verify_license

5.На панелі інструментів натисніть Активувати в меню ESET PROTECT.


warning

Перевірте мовні налаштування ESET Business Account. Деякі елементи основного вікна програми ESET PROTECT налаштовуються під час першого вибору мови ESET Business Account; їх неможливо змінити пізніше.

6.Відкриється вікно Активувати ESET PROTECT. Прочитайте Умови використання та встановіть прапорець, якщо ви згодні з ними.

7.Виберіть розташування центру обробки даних для свого екземпляра ESET PROTECT найближче до розташування керованої мережі та натисніть Продовжити.


warning

Після вибору змінити розташування центру обробки даних свого екземпляра ESET PROTECT неможливо.

8.Буде створено ваш екземпляр ESET PROTECT. Ви можете зачекати кілька хвилин до завершення створення або вийти з системи. У цьому разі ви отримаєте електронного листа, коли екземпляр ESET PROTECT буде доступний.

9.Натисніть Продовжити. Також можна перейти на панель інструментів і натиснути Відкрити на плитці ESET PROTECT, щоб відкрити нову вкладку за допомогою веб-консолі ESET PROTECT.

ESET PROTECT синхронізує структуру ESET Business Account з деревом статичної групи в розділі Комп’ютери у веб-консолі.